Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arrol mi a velemenyetek h...

Arrol mi a velemenyetek h kiirom facebook-ra h beoltatnam magam csak felek egy kicsit, es h szar lenne egyedul elmenni? Hatha vki eljonne velem. Tudom h van ahol bemehet kisero a varoterembe van ahol nem.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 18:23
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Ez de primitiv. Az nem szanalmas h erdeklodom dolgok irant, izgatnak dolgok. Az a szanalmas ha ezt valaki nem erti vagy nem akarja erteni. Azert akarnam beoltatni magam h tudjak olyan helyekre menni ahova kell. Mondjuk az is atmeneti h kell
2021. ápr. 23. 19:19
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

Te nem érdeklődsz dolgok iránt, meg nem izgat ez a dolog, hanem rendesen rettegsz egy kis szuritól felnőtt létedre, és a fél gyakorikérdéseket elárasztod azzal, hogy ki lesz olyan aranyos, hogy akár kockáztatva a saját egészségét, elmegy veled, hogy beadass magadnak egy oltást. Na ez a szánalmas.

Az meg no comment hogy csak azért csinálnád, hogy elmehess erre-arra, másnak meg esetleg az egészségi állapota miatt kellene, de mivel ennyi embert nem tudnak tökéletesen rangsorolni, te előbb kapod meg, hogy elmehess pl. bulizni, mint az, akire veszélyes a vírus.

Iszonyatosan önző vagy, nem tudom, észre vetted-e?

2021. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Na jo ez nem normalis vakcinairigy idiota. Erdeklodom valami irant, az h te nem fogod fel, meg h mit latsz bele, az a te bomlott agyad szulemenye. Olysn okbol veszem fel az oltast amilyen okbol akarom es kit erdelel h zavar a jelenletem.
2021. ápr. 23. 19:47
 14/40 A kérdező kommentje:
A legutobbi kommenteddel tokeletesen leirtad h melyik korosztalyba tartozol :D
2021. ápr. 23. 19:48
 15/40 A kérdező kommentje:
Nocsak, a 65ev felettiek is megtanultak hasznalni a netet
2021. ápr. 23. 19:50
 16/40 A kérdező kommentje:
Az osszes oreg elvarna, h ha ok nem mennek sehova, akkor a fiatalok se menjenek. Ez a normaeroszakolas, amirol Puzserek beszeltek regen :D
2021. ápr. 23. 19:53
 17/40 anonim ***** válasza:
90%

#15 Mi lenne, ha csak simán összeszednéd magad, és ugyanúgy elmennél egy oltásra, mint bármikor máskor a közértbe? Gondold azt, hogy cukorkát kapsz, vagy ilyesmi. Én nem bagatellizálom el a félelmedet, de a másik topicnál is írtam, hogy a félelmek, fóbiák legyőzésének egyetlen módszere van, hogy szembenézel vele. Azért egy kórházi szuri nem vészes dolog. Gondold már végig, hogy mégis mi bajod lehet egy kórházban, ha elájulsz? Semmi. Fellocsolnak, és ennyi.

Kösd fel a gatyád, és menj el!

2021. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
66%

XD 18 éves vagyok😂😂😂 És igen, jelentkeztem oltásra, asztmás vagyok. Ha jól emlékszem, te vagy a kínait vagy az oroszt kérnéd, kérjed :D Nem magam miatt sajnálom tőled, hanem azok miatt, akik elfogadnák azt is és betegek.

Az meg hogy milyen stílusban (szóhasználat, formáltság) írtad ezeket, téged minősít. :)

2021. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel a gusztustalan stílussal csodálkoznék, ha bárki elkísérne...
2021. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Fáj az, hogy nyersen leírom a véleményemet, mi? :) Nincsenek hozzászokva az emberek :) Konkrétan nem írtam le sehol h milyet kérek :D
2021. ápr. 23. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!