Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki akarok menni idegenlégiósan...

Ki akarok menni idegenlégiósank 19 vok és szeretem a háborút a rendet és a fegyelmet szerintetek megpróbáljam? és ha nem akkor miért? és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemondtál az életedről, és nincs mit veszítened már, akkor próbáld meg!


Talán pont neked sikerül az alkalmassági is amin 500 ból 20 an felelnek meg..


Az idegenlégióba nem tejfölös szájú nyápicokat vesznek fel, komoly múlt kell hozzá..


Ez nem mozifilm, hanem a valóság!

2010. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ne, mert nem egy nyári tábor, és nagyon fiatal vagy hozzá!!! Sokat megélt kemény fickók megnyekkennek ott.

Várj még néhány évet!

Itt érdeklődj:

[link]

2010. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy másik is:

[link]

2010. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szereted a háborút, a rendet, fegyelmet, édeskevés, ez nem a sereg!!


Oda kemény fizikai és pszichikai erőnlét kell, nagyon durva, már a kiképzés is, de ami utána jön méginkább.


Az egyik ismerősöm a francia idegenlégióban volt, ő végig tudta csinálni, volt háborúban, volt békefenntartó, stb. már leszerelt, de azóta sem beszél az ott történt dolgokról.

2010. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem meg ha komolyan érdekel ez, akkor ne a bulvárlapok fórumjain érdeklődj hanem a magyar honvédségnél, vagy a nagykövettségen..
2010. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélhetnek róla, mert azzal esküt szegnek ami 25 évre szól, én is ismertem egy légióst, az se beszélt!


De olyan fogásokat mutatott, meg amit az a késsel művelt hát már a látványa is fájt!

2010. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Menj ki,és ha kibuksz legalább megpróbáltad,és lesz egy életreszóló élményed.A 25 éves titoktartásit cáfolnám,az Iván is könyvet irt róla,miután hazajött K.métre..

Ha ez a vágyad menj,ha nem egy múló hóbort

2010. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, jobb, ha ott kint vagy. Azért ugye tudod, hogy a háborúnak kevés köze van a rendhez?
2010. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jaja
2010. aug. 22. 11:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy megkérdem: kell ott valamihez érteni?

Persze ahogy a Vanek ur, annyira én is.....

2010. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!