Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki szedett Merckformint,...

Aki szedett Merckformint, milyen mellékhatásai voltak, és mikor múltak el?

Figyelt kérdés
Lassan két hete szedem a Merckformint, és nagyon nehezen bírom. A doki mondta, hogy lesz hasmenés, de azt még nem is bántam, mivel állandóan székrekedéssel küzdöttem. Ami a gond, az az állandó, eszméletlen hányinger! Ha csak eszembe jut az étel, majd elhányom magam. Nem tudom kinyitni a hűtőt, vagy ételt adni a gyerekemnek, mert rosszul vagyok. Mindig el kell vonulnom, ha valaki eszik. :(
2010. aug. 20. 13:46
1 2 3
 21/22 supulu válasza:
100%
En konkretan majdnem meghaltam ettol a szartol. A kalici ehhez kepest egy laza teadelutan! A rosszullettol meg borzalmas hasmenestol az ajulas szelere kerultem, minden elsotetult, horror volt! Elotte is volt tole hasmenes, de egyre rosszabb lett! Nem birok semmit megenni, undorodom minden kajatol, soha tobbet nem szedek be egy szem merckformint se! Mar csak arrol almodom h ujra egeszseges legyek, es ehessek normalisan! Ezt a poklot senkinek se kivanom! Jol hangzik h ennyit meg annyit fogy tole az ember, de egy dekat nem er meg! Rettenetes! Ja es tartottam az eloirt dietat, mindezek mellett tortent ez
2017. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy találtam ezt a kérdést, így elsőkézből tudom ezeket az infókat... azért kerestem meg, mert nekem eddig a hasmenés jött ebből. 2 hétig 1 szemet szedtem per nap, most elkezdtem kettőt, na ekkor kezdődtek el a gondok... most van reggel 9 óra, és már 3x fostam :S. Közben meg, mivel PCOS-es vagyok, edzenem is kell... csak remélem, hogy nem edzés közben kell majd kirohangálnom. Azt lekopogom, a hányinger elkerült eddig, remélem, ezután is el fog. Bár számítok rá, mert az orvos úgy kezdte, hogy "lehet mellékhatása hányinger, étvágytalanság, de ez NORMÁLIS"... és ez egy kifejezetten jó orvos... meglátjuk.
2017. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!