Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem féltek tőle, h AIDS-esek...

Nem féltek tőle, h AIDS-esek vagytok?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom mondta a7en,h az óvszer mit sem ér és h akár egy csók is elég és teljesen ráparáztam.....

Voltatok már teszten?


2010. aug. 18. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem feküdtem össze fűvel-fával, sőt a férjem az első szerelmem, csak vele voltam, vagyok már több mint 10 éve.
2010. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A "legújabb" kutatások pl. már azt is bebizonyították, hogy minimum ezerszer kellett volna már, hogy világvége legyen...
2010. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Hiába fér át az AIDS vírus a kis mérete miatt a gumi szerkezetén, ha a gumi mellett nincs seb (mindkét fél részéről), akkor nem lesz ott a vírus sem a gumifalnál arra várva, hogy rohamra indulhasson.
2010. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A nyálban is ott a vírus, és ha épp van egy apró seb a szádon (pl fogmosás után), akkor elkaphatod.


Amúgy nem félek. A férjem az első és egyetlen szeduális partnerem, én pedig neki. Évekig véradó voltam, szűrték a véremek 4 havonta. Most anyatejleadó vagyok, ehhez is kellett AIDS-szűrés.


Te is elmehetsz ingyenes, anonim szűrésre, de a legjobb védekezés a szexuális hűség.

2010. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem kell mindkét fél részéről seb, ugyanis a vírus minden testváladékban, azaz az ondóban is ott van. Ehhez a férfin nem kell sebnek lennie. A hüvely nyálkahártyáján meg legtöbbször keletkeznek apró sérülések.


Anális szexnél az apró sérülések egyenesen elkerülhetetlenek. Azaz hogy megfertőződik-e a delikvens, az orosz rulett.

2010. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

miután kiderült, hogy az exem gigolonak képzeli magát, eléggé paráztam....


Mondjuk az ilyenféle ki oktatást nem szeretem, hogy nem kell fűvel fával kefélni (bár én is ezt gondolom), mert pl. az én esetemben sem volt senki rajta kívül, és arról sem tudtam, hogy neki viszont sok nője volt egyszerre. Szóval én is mondhattam volna bárkinek, hogy ne füvel fával, nekem is csak ő van, én meg neki...már meg tanultam, hogy soha nem lehet teljesen bízni abban, hogy valakinek csak én vagyok...

2010. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na akkor kotord elő az emlékezetedből a középiskolai felvilágosítást, amit a védőnéni tartott gimiben vagy az általánosban: a HIV vírust legnagyobb koncentrációban a ondófolyadék, a hüvelyváladék és a vér tartalmazza. Minimális vírus található a nyálban is, de NEM olyan mértékben, ami fertőzőképes, tehát csók útján még akkor sem lehet elkapni, ha seb van a szájban.

alapvetően a vírus nemi érintkezéssel (főleg anális úton) terjed és ott is kell hámsérülésnek lenni, hogy a vírus bejusson a szervezetbe. A vérrel való fertőződés vagy vérátömlesztéssel történik (ez ma már nincs, mivel a 80-as évek óta kötelezően szűrik a vért HIV vírusra)vagy nem steril tűvel (ez kórházakban megint csak nem lehetséges)-ez azokat fenyegeti, akik vénás drognál közös tűt használnak.

Úgyhogy ha nem keféltél ész nélkül fűvel-fával óvszer nélkül (ami helyes használat esetén igenis véd a nemi betegségektől) vagy nem vagy olyan kábszeres, aki közös tűvel lövi magát, akkor nincs mitől tartanod. Ja, üzenem a dokidnak, hogy felvilágosító óra neki se ártana és a soha viszont nem látásra.

2010. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1. túlparázod.

2. nem kell minden szembejövőnek széttenni a lábad.

3. tököm televan a különböző szűrésekkel.

2010. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem félek tőle.

Két partnerem volt eddig, mindketten szüzek voltak. És soha nem szeretkeztem még óvszer nélkül.

2010. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!