Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőket és férfiakat is kérdezek...

Nőket és férfiakat is kérdezek. Féltek-e tőle, készültök-e rá, és hogyan élitek meg a változó kort, ha már benne vagytok?

Figyelt kérdés
Van, aki békés megnyugvással fogadja, van aki nehezen tűri, van, aki tudomást sem vesz róla. Mégis: mindenkit elér a változó kór. Milyenek a te reakcióid?
2009. aug. 13. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, kb. 52 éves koromban estem túl a változó koron. Azelőtt rengeteg rémisztőt hallottam róla (többek között édesanyám is nehezen viselte), de bátran elmondhatom: én észre se vettem. Nem voltak hőhullámaim, hangulati kríziseim, csak elmaradt a mensesem. Tudom, hogy nem mindenki ilyen szerencsés, de talán az is közrejátszik a folyamatban, hogy az ember el tudja-e fogadni normális "ez az élet rendje" attitűdként a dolgot.
2009. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!