Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vagytok vele? Ti nem...

Hogy vagytok vele? Ti nem féltek h csalódást okoztok a másik félnek?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és attól félek h a másiknak csalódást okozok és nem lesz számára élvezetes.

Nem is attól tartok, hogy nekem milyen lesz mert tudom h jó, de mi van ha a partneremnek nem? Én ilyen téren nem lennék tapasztalt, nem tudom mi lenne az amit nagyon élvezne (ne értsétek félre tudom h hogy s mint kell, de nem tudom h élvezné-e). Közben akik már tapasztaltak azoktól is hallom h nem jó az ágyban és a többi.

És így felmerül bennem folyton, hogy nekem akkor fizikai tapasztalatom 0 híján milyen lenne a másiknak.


2010. aug. 14. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha igazán szeret, nem fogja izgatni, hogy mennyire voltál jó. Nagyon elcseszni nem lehet. Az meg, hogy kicsit netán ügyetlenkedsz? Még aranyos is lehet. :)
2010. aug. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen görcsölnöd.Mikor odakerülsz úgyis ki fogod hozni magadból a maximumot.Ennél nincs feljebb.És rá fogsz jönni arra,hogy nem kell lepedő akrobatának lenned ahhoz hogy elégedetté tudd tenni.Nem vár mást tőled,csak azt hogy szeresd.
2010. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tartok ettől hogy milyen leszek...lehet nagyon béna. A barátom pedig elég tapasztalt már ilyen téren amúgy is imádja a szexet szóval van rajtam egy kis teher amiatt hogy milyen lesz az együttlétünk.

19L

2010. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szűz vagy még az természetes dolog, hogy valamit elügyetlenkedsz (: de igazából majd ha ott leszel akkor ösztönösen fog menni a dolog.
2010. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

sztem egy kis előjáték jóötlet lenne...

Izgatsd fel...

igaz hogy a nemtől függ hogy hogyan...és mit izgatsz előtte...

PL: pasiknál bejön a fülcimpanyalogatás,has...stb stb

Lányoknál is...hasonlóképpen...

próbálkozzatok :)

2010. aug. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!