Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van ha csalódást okozok...

Mi van ha csalódást okozok vagy nem lesz jó neki?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok és a barátommal meg szeretném tenni. Tökéletesen megbízok benne , rá merem bízni magam. Nem rég tudtam meg hogy azt még ő se csinálta. Tudni fogja mit kell csinálni? Mert én félek , hogy rosszul csinálok valamit. És mi van akkor ha nem megyek el? Csalódni fog? És ha nem fogja élvezni?
2010. jan. 10. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az alapvető tények (igen, ezek tények, majdnem biztos, hogy így fog történni):


1. Bénák lesztek. Már az is nehéz lesz, h berakjátok a helyére... :)

2. Nem fox elmenni.

3. A pasid azonnal el fog menni.

4. Nem lesz semmi baj ebből. :)


Tehát ezek mind mind normális dolgok. Azért "szenvedni" nem fogtok, az egész dolog jól fog elsülni, főleg ha szeretitek egymást. A szex meg olyan dolog, amit tanulni kell. Gyakoroljatok szorgalmasan, előbb utóbb teljesen jó lesz! :)


Ja és még valami! Próbálkozz azzal, hogy te vagy felül! Ne törődj semmivel, csak neked legyen jó; a pasinak így is lehet, h túl jó lesz... :) Így van esélyed, hogy elmenj, ha nem is elsőre, de mondjuk 10.-re

2010. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amit kifelejtettem, bár remélem nem kell mondani: GUMIT használjatok!
2010. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
a barátom szűz volt mikor először csináltuk, nekem meg ujjazásnál elszakadt a szűzhártyám, de nem is baj mert nem fájt :D és először is meglepően sokáig bírta!! ugyhogy nem kell általánosítani
2010. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és te val.szleg nem fogsz elmenni, de először nem is erre kell törekedni, élvezz minden percet amit vele töltesz az ágyban (és azon kívül) és ha sikerül örülj neki, ha nem meg megy legközelebb vagy azután :)
2010. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
két gyerek papást mamást játszik:)) hehehe:) dugjál előbb egy tapasztalt pasival!
2010. jan. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
"Még szűz vagyok és a barátommal meg szeretném tenni." Én is megtenném a szüzességemet a barátommal. Tök jó lehet.
2010. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ne abban jarjatok hogy tokeletes szex legyen,inkabb elvezzetek egymast es nagyon fontos hogy legyen elojatek elvezzetek egymas testet nem kell szegyelni semmit,legyetek jol felizgulva mind a ketten igy sokkal konnyebb lessz mindkettotoknek.

megegyszer mondom ne abban jarjatok hogy tokeletes legyen engedjetek ellazulni magatokat.

2010. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha a barátod még tényleg szűz, akkor nem tudsz semmi olyat tenni, amitől ő nem élvezné vagy bénának tartana. ezen soha sem szabad parázni, mert megöli a varázst, plusz ha ideges vagy, akkor nem is tudsz felizgulni eléggé, márpedig ha nem vagy nedves, akkor még több év gyakorlat után is baromira tud fájni a dolog. szóval csak lazíts, és légy önző, úgy a legkönyebb az elején. a barátodnak mindenképp jó lesz, kivéve ha ő is stresszel valami miatt.
2010. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!