Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja iszonyatosan rosszul...

3 napja iszonyatosan rosszul vagyok. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha a tüdőmbe nem jutna elég levegő. Mintha légszomjam lenne és iszonyatosan szorít a mellkasom. Emellett a fejem úgy fáj, mintha szétrobbanni készülne. A leírtak 2-3 óráig tartanak, utána kb 2 óra szünet (ilyenkor nem érzek semmi különöset)és kezdődik előlről. Ez így megy felváltva, nem rosszabbodik, de folyamatosan ugyanolyan mértékű, amikor rámtör. 25/lány
2010. aug. 14. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbetegség?

Vagy lehet hogy valami más, inkább menj el orvoshoz szerintem.

2010. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet légcsőhurut, bronchitis, de lehet szív eredetű is. Battyogj el a házidokihoz.
2010. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?
2010. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy, orvoshoz legkorábban csak csütörtökön tudok menni. Ilyen a munkám. Megpróbálom kibírni valahogy.Azért köszi!
2010. aug. 16. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is hasonló tüneteim voltak (még picit vannak is), amivel orvoshoz mentem. Olyan volt, mintha tapostak volna a mellkasomon és fulladtam is, meg köhögni kezdtem. Azt mondta a doki, hogy légcsőhurut. Mondjuk előtte 6 órán keresztül ültem a légkondis autóban, majd utána párás forróság.

Jobbulást, majd írd meg, hogy mi volt. Egyébként terhelésre jelentkezik, vagy bármikor?

2010. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!