Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este iszonyatosan...

Tegnap este iszonyatosan rosszul lettem. Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés

Indult a dolog egy erős gyomorégés érzetével, melyet erős izzadás követett hirtelen legyengült állapottal, szédüléssel, támolygással. Közben a gyomrom is kavargott, egyszerre éreztem úgy, hogy "menten magam alá f*sok", vagy kidobom a taccsot.

Nagyon lassan múlt el, és csak úgy, hogy vízszintesbe kerültem (egy ideig még úgy éreztem, forog velem a világ).


Eddig kétszer fordult elő ilyen. Egy ilyen alkalommal kis időre el is ájultam.


Mitől lehet ez?


2010. okt. 18. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:

gyomorsav-problémára tippelnék. nekem nem szokott égni a gyomrom, talán kétszer volt ilyen,de az szörnyű érzés.

nálad már lehet, hogy kialakult valami fekély, fontos lenne elmenned dokihoz... meg ki tudja végül is mi a bajod.

2010. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Sok oka lehet, mindenképpen tanácsos lenne orvossal beszélni.

Lehet a vércukorszint leesése is, lehet idegrendszeri, így tényleg csak találgatni lehet. Szakember és kivizsgálás, én ezt javaslom.

2010. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Annyit még hozzátennék, hogy a másik két ilyen alkalomnál nem éreztem a gyomorégést előtte (nem tudom, hogy ez lénygeges információ-e).

2010. okt. 18. 08:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Feltetlen menj el orvoshoz, de erdemes elobb elgondolkoznod azon, hogy mit ettel elotte, vagy pedig nem voltal-e ingerultebb, idegesebb elotte!

Lehet az etkezes miatt, de a lelki problema miatt is, s amikor Te erre tudod a valaszt, akkor mar Te is tudod ezt kezelni.

2010. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
vagy gyomorrontás, nekem a nyáron volt és alig bírtam felkelni, mert szédültem.. a Velencei tórol jöttünk haza emiatt és még a vonatot is fekve vártam..fú nagyon rossz volt, hányinger meg minden, az ügyeleteshez mentem aki a seggembe adott injekciót
2010. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve hogy ritka jelenség ez. Az ezelőtti több mint egy éve volt (akkor ájultam el).
2010. okt. 18. 08:15
 7/9 anonim válasza:
akkor lehet, h vmilyen ételre vagy allergiás
2010. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem ettem/ittam semmi olyat, ami szokatlan lett volna a szervezetemnek, eddig nem jelentettek problémát.

Én most semmi lelki problémán nincs, illetve a hétvége alatt semmi stressz nem ért, vidéken voltam, sokat pihentem stb.

2010. okt. 18. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:

A lelki problemanak ilyenkor nem lenyeg, hogy aznap fog megjelenni.

De amikor Te idegesebb vagy, es sokat toprengsz, de 1-2 nap mulva fog ez a gyomor problema megjelenni, akkor lehet, hogy van osszefugges.

Tehat Nekem stresszes volt a hetem, de szombaton mar elfogadhato es nyugodt napom volt, de vasarnap lettem rosszul!

Ilyen esetben lehet, hogy az elozo napok stressze jott ki Rajtam.

2010. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!