Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcbőrproblémák. Van megoldás?...

Arcbőrproblémák. Van megoldás? Segítség

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Tiniként mérsékelten pattanásos volt, ez az időszak 14-18 éves koromig tartott. 18 éves korom után egy jó ideig egyetlen egy pattanásom sem volt.

Aztán a 21. születésnapom után pár hónappal újra kezdődött az egész. Kenegetem mindenféle krémmel, naponta többször mosok arcot szappanos vízzel, de nem sok javulás.


A probléma az, hogy a homlokomon vannak kisebb pattanáshoz hasonló dudorok, de nem fehérek és nem jön belőlük semmi. Viszont azokat amiket kinyomok vagy 3 hétig! meglátszik egy halvány piros pont jelezvén a pattanás egykori helyét. Ezek miért vannak? Szerencsére 2D-sek ezek a pontok, tehát nem dudorodnak ki.


Kozmetikusnál voltam, de nem segít semmit azon kívül, hogy kitisztítja. Ugyanott folytatódik minden.

Mi a megoldás? Miért van az hogy az arcom a második kamaszkorát éli?

/vitaminokat szedek, étkezésben sem változtattam semmit/


2010. aug. 12. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem belső probléma, én 10 évig szenvedtem, súlyos pattanásoktól,mire egy belgyógyász kiderítette, hogy anyagcserezavarom van és enyhe pajzsmirígy alulműködésem. Azóta olyan a bőröm, mint a babapopsi. Nekem főleg az államon és alul az arcom kétoldalán voltak csúnya pattanások.Ha a homlokodon van, az lehet, hogy másnak a problémája, meg kéne nézni a neten, hogy mi. Az állon lévők, mindig nőgyógyászati panasz miatt vannak, illetve a hormonok miatt. Ha a homlokodon van, az lehet más is.
2010. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
menj el egy bőrgyógyászhoz én is ahhoz jártam kaptam gyógyszert és krémet is. a gyógyszer neve sotret volt a krémet pedig a gyógyszertárban keverték...nekem nagyon sokat segített most már semmit sem használok mégis nagyon szép a bőröm...ha pedig elmész bőrgyógyászhoz tudom ajánlani az enyémet Szabó Magdát, aki kaposvári, ő biztosan segít majd...sok szerencsét :)
2010. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!