Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy egyre kevesebb...

Igaz az, hogy egyre kevesebb férfi születik? Miért?

Figyelt kérdés
mi van ha nekem nem marad?:(
2010. aug. 8. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Ómájgás. -.-"

Gondolkozz már egy 1 évessel akarsz járni?XDDDDDDDDDDD

És nyugi olyan nincs h a végén nem marad férfi ez egy nagy b@romság. :D


Nahh mind1 még sok más mindent is írhatnék de nem pazarlom az időm ezzel... :D szijó. :)És nyugi.;)

2010. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Én fiú vagyok és annak ellenére mennyi csaj van-.- nem könnyebb kifogni egy normálisat. 16/F xD
2010. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem túl sok a nő,több férfi kéne :(
2010. aug. 8. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Biológiailag életképesebbek a lányok, emiatt több a csaj. Nekem mindegy milyen nemű az ember, csak normális legyen.
2010. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen idióta kérdést már rég olvastam,a legrosszabb hogy válaszolnak is rá,de aki fontos kérdést tesz fel,arra nem tudnak.Pf...Ráadásul helytelen a kérdés..ugyanis ,nem férfi születik,te buta,hanem kisfiú!A kisfiúból lesz(persze,nem mindenkiből)a férfi!
2010. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudomasom szerint nem arrol van Szo hogy kevesebb fiu szuletik, sot ponthogy hamar nem ugyanannyi akkor Inkabb fiubol egy Kicsit Tobb. Csakhogy amit elottem is irtak, a fiuk serulekenyebbek, konnyebben szuletnek rendellenessegekkel ami miatt kiskorban meghalhatnak. Gondoljunk csak a verzekenysegre amitol csak fiuk szerezhetnek be, ha egy lanya embrio genjei miatt verzekenyen szuletne akkor letalis lesz, vagyis az Anya elvetel mielott megszulne.

A nokben kettô X kromoszomat tartalmaz a nemet meghatarozo kromoszoma par amik korigalhatjak egymast, a ferfiakban az Y Viszont joval kisebb mint az x.

Egyebkent is a ferfiak korabban halnak, stressz meg minden, ami Viszont foleg tarsadalmi tenyezo, mert Pl Kinaban Tobb a ferfi (gyakran megolik a lanycsecsemoket, stb) Szoval tarsadalmi tenyezok is kozrejatszanak.

Gondolj bele regen hany no halt bele a szulesbe, vagy szovodmenyeibe, vagy egyeb "noies" problemakba. Ezekre Viszont ma már az orvostudomany talalt megoldast.

2010. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit hallottam egyszer, hogy a vízbe belekerül sok olyan szer, ami később közvetve az emberek szervezetébe kerül és e következtében kevesebb fiú gyermek fogan.


Sajnálom, hogy nem emlékszem rá pontosan.

2010. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

második válaszadóval vagyok!!:D:DDD

hogy ez mennyire igaz....:S:DD

2010. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!