Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik az hogy egy férfi...

Létezik az hogy egy férfi ragadozónak születik és sokkal több húsra, illetve kevesebb szénhidrátra van szügsége? Illetve hogy élénken van benne a vadászösztön?

Figyelt kérdés

Ez mind hogy lehetséges?: 12 éves korom óta kockás a hasam és azóta sem változott, viszont amikor egy időszakban tömegnöveléses edzést és táplálkozást folytattam napi 5.000+ kcal-val gyarapodtam 7 kg.-ot 1 hónap alatt, a hasam még mindig kockás volt, de a derékbőségem vagy 10 cm.-vel nőt! A hasfalam alatt raktározódott a zsír! Ilyet csak kutyáknál láttam, hogy ha jól is táplált, ha az ember bárhol megfogja a bőrét ott vékony! Illetve 1 éjszaka alatt és sokat csökkenhet a derékbőségük, ami nálam is szintén előfordul ha előző nap alig, illetve este nem ettem! A bab-lencse-borsótól hasmenésem lesz! Viszont 1 kg. húst is megtudok enni egyszerre, teljesen magábban, anélkül hogy a legkisseb kellemetlenséget, bélgázt tapasztalnék! Egyszer kipróbáltam hogy 2 hónapon keresztűl a táplálkozásom 90%-a húsból állt, mellette edzettem! Sokan mondogatták hogy így lefogsz gyengülni, meg úgy visszaesik az állóképeséged, meg 10 kilót fogsz lefogyni, viszont ebből semmit sem tapasztaltam! Teljesen jó volt a közérzetem, minden!

Ehez az egészhez még hozzájön, hogy ha állatot(kecske, birka, őz stb.) pillantok meg , alig bírok magammal hogy ne kezdjem el üldözni! Ha a nyakára pillantok, összefut a nyál a számon! Segitsetek, komoly válaszokat, tippeket várok mert még így is nehéz ezzel hogy viszonyulnom, kezelnem!


2009. okt. 17. 04:13
 1/3 anonim ***** válasza:

És úgy egyébként a tested nem szőrösebb az átlagosnál?...

Szívesen állsz négykézlábra?...

Nem esik nehezedre a beszéd, nem üvöltöznél, morognál szívesebben?...


Én a helyedben sürgősen felkeresnék egy ideggyógyászt!!!

2009. okt. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az ideggyógyásznak mi köze is van a táplálkozáshoz?
2009. okt. 17. 16:04
 3/3 anonim válasza:
Mi a helyzet teliholdkor? XDXD
2010. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!