Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rémisztő apám horkolása. Mit...

Rémisztő apám horkolása. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
faterom mikor alszik , néha olyan testhelyzetet vesz fel, hogy nekiáll horkolni. ezzzel még nem mis lenne gond, de hangos és ilyesztő is egyben. Áthallani az én szobámba is. Horkol , majd ilyen fél percig nem vesz levegőt , utána megint horkant egy hatalmasat és gyorsan horkol párat néhány másodbercig , majd megint fél perc csönd . és kezdődik előröl. mindig attol parácok , hogy egyszer a félperc csönd után elfelejt levegőt venni. tudtok valami tanácsot adni? hogy lehetne ezt a horkolás zavart vagy légvételzavart vagy mi ez , kezelni?
2010. aug. 4. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba vegyél neki ilyen orrcsipeszt vagy mit horkolás ellen
2010. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem segít semmit . próbáltuk
2010. aug. 4. 09:09
 3/7 anonim válasza:

ne haragudj de ezen nagyon jó nevettem

amúgy csak akkor szokott valaki horkolni ha az oldalára fordul

az az orra való tapasz lehet hogy a horkolást nem szünetei meg de legalább levegőt fog venni és nem felejt el levegőt venni

és ha annyi durván horkol lehet hogy el kéne menni a fül-orr-gégére mert úgy tudom ha valaki mindig horkol és ha ilyen iszonyatos mint a te esetedben akor menjen a fater a kórház de hamar

amúgy meg ha zavar hogy horkol menj oda és lökd meg attól felkel te vissza mész a szobádba és gyorsan elalszol

2010. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vigyázat!Halálos is lehet!

[link]

2010. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csöppet nem nevetséges, közvetlen életveszélyben van! Azonnal a körzetihez, de még inkább alvásklinikát kell felkeresni.
2010. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én apám is ugyanezt csinálja, viszont őt üthetem, vághatom, horkol tovább. Nagyon idegesítő!!!
2010. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem tom , mondtam fateromnak , hogy mejnen el dokihoz , mert parázok , hogy egyszer meghal . válasza:,, hehehe ne aggodj gyerek :D!"

anyámat sem győzködi , szóval ez van.

2010. aug. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!