Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitrális prolaszusom van, és...

Mitrális prolaszusom van, és ma nagyon rémísztő tüneteim voltak. Erős szívdobbanások, majd kihagyás, szóval ritmuszavar, ez természetes?

Figyelt kérdés
Ráadásul azóta is szúrkál a szívem,és kimerült vagyok.Talán a stressz,vagy az időjárás.Más MPS-ben szenvedőnek is szoktak lenni ilyen ijesztő tünetei???
2010. márc. 31. 15:34
 1/4 anonim válasza:
Nekem is MPS-om van. Ne aggódj, ez az időjárás miatt lehet, nekem is ugyanezek a tünetek voltak az elmult napokban. Nagyon kellemetlenek tudnak lenni, sajnos ezzel együtt kell élni. Nekem is erős szívdobogás érzésem volt, olyan fura érzés, ráadásul a pulzusom is felszaladt 100 körülire. Egy kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. A szívszúrás nálam is elég gyakran előfordul, kimerült szerencsére egyáltalán nem vagyok. Mennyire komoly nálad ez a "betegség"? Ha nem túl komoly, sportolj az nekem segít.
2010. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!A sportot a doki is javasolta,mostanában bringázok.Nem tudom milyen komoly ez a dolog nálam,van,hogy sokáig semmi tünet,aztán meg egy ilyen szívkihagyás,nagy dobbanás,szúró,nyomó fájdalom,nagyon ijesztő!!!Ilyenkor arra gondolok talán most fogok meghalni.Sajnos nagyon intenzíven élem meg a szervezetemben zajló dolgokat,és elkeserít,hogy így kell leélnem az életem!!!
2010. ápr. 1. 04:32
 3/4 anonim válasza:
nem vagy egyedül, én is ugyanígy élem meg, ha tünetek vannak mindig megijedek, hogy abban a percben egyszercsak leáll a szívem és meghalok. Sokszor pánikolok emiatt és hát ez még jobban rátesz a tünetekre sajnos. Nagyon rossz :( nem szabad pánikolni, amikor nem beszélem be magamnak akkor van olyan hogy a 100 feletti pulzusom normális 75 körül van. Akkor nagyon megnyugszom.
2010. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy a pánik rátesz a tünetekre,de abban a pillanatban,mikor úgy érzem halálközelben vagyok nem nagyon tudom nyugtatni magam..

Ha belegondolok abba,hogy most már mindig együtt kell élnem evvel a hülyeséggel..hát nagyon elkeserít!!!!!:(

Köszi,hogy írtál!

2010. ápr. 3. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!