Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen lehet fél év kihagyás...

Milyen lehet fél év kihagyás után újra rágyújtani?

Figyelt kérdés
Én ezt az időt kibírtam és már nem kívánom. A leszokáshoz semmit nem használtam egyszerűen letettem és ennyi. Eszemben sincs visszaszokni, csak érdeklődök az oldalon.
2010. jan. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Először tuti szédülnél, egyébként aki "szeretett" dohányozni, annak tuti jó élmény lenne még ennek ellenére is.
2010. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát olyan nagyonrossz meg nagyonjó egyben:D
2010. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én több mint egy év kihagyás után gyújtottam rá és vissza is szoktam egy száltól. Eufórikus volt az első szál a kihagyás után. Szédültem tőle és nagyon vastagnak éreztem a cigit, pedig régen sem a vékonyabb fajtát szívtam, ezért nem értem. Így utólag jó nagy hülye voltam, hogy akkor rágyújtottam. Állítólag 2 évnek kell eltelnie a leszokás után és akkor már tényleg eszedbe sem jut.
2010. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én két év után rágyújtottam, és bevallom nagyon jó érzés volt, persze szédültem is, de akkor is nagyon jól esett. Hozzáteszem hogy naponta nem szívtam csak alkalmanként egy egy szálat kb két évig. Most egy hónapja megint nem gyújtottam rá, de most meg annyira utálom a cigit, hogy messziről rosszul vagyok a szagától. Felfordul a gyomrom ha megérzem valakin a cigiszagot és eszemben sincs rágyújtani.
2010. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél év után rágyújtottam, olyan volt, hogy semmilyen. Gusztustalan égett papírszagú lett a pofám. Mivel anno nagy dohányos voltam, még elszívtam kettőt, a papírszag maradt, mellé jött egy kis fejfájás. Semmi eufória, örömérzet, semmi. Kimostam a pofámat, kidobtam a cigit és mai napig nem értem, mit szerettem rajta 16 évig.
2010. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!