Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hülyeség volt rágyujtani?

Hülyeség volt rágyujtani?

Figyelt kérdés

Mi nap bnőmmel összevesztem, 2 hónap nem cigizés után ismét rágyujtottam, azt nem mondom hogy megbántam, élvezettel szívtam, picit szédültem de semmi gondom nem volt, de mostmár valahogy még nehezebb leállnom róla, meginn nekiálltam leszokni,de meginn szenvedek.. nagyon rossz, úgyérzem sosem fog végleg sikerülni letenni a cigit. :(

Úgyhogy azt tanácsolom mindenkinek h aki már túl van pár hónapon, nehogy rágyujtson! Tanuljon az én hibámból:)


2011. ápr. 6. 18:55
 1/8 anonim válasza:

Én csak azt nem értem, ha egyszer már letetted, minek gyújtottál rá újra? Engem is nagyon sok rossz dolog ér az életben, de egyszer nem jutna eszembe, hogy rágyújtsak!

Nincs épp elég baja az embernek, még szennyezze is magát...?

Felesleges.. :)

2011. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ideges voltam, de nem kellett volna.. megkínáltak 1 szál cigivel, elfogadtam és ismét cigizek :/ vagyis most tegnap este óta nem már.
2011. ápr. 6. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.... NAGYON NAGY HÜLYESÉG VOLT!!!!! Amúgy nekem ez a 67. nap,hogy nem szívom :)
2011. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor is gyújtasz rá, az hülyeség.
2011. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Könnyű más farkával verni a csalánt, előzőek, akik aztán írták, ugyan ,miért..

Kitartás, tedd le a cigit, légy erős. Gondolj arra, már két hónapot kibírtál..!

2011. ápr. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ezért szédülök meg hányingerem van, a nikotin hiány..
2011. ápr. 7. 08:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Végülis mióta rágyujtottam meginn, 2 doboz cigit szivtam el, most tegnap előtt óta ismét elkezdtem leszokni vissza, elég jól birom mondhatni.Lehet azért hogy még talán nem szokott vissza teljesen a szervezetem?
2011. ápr. 7. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
rágyűjtani mindig hüleyég, egy dohányos:D
2011. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!