Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Függőnek tekinthető? Vagy ez...

Függőnek tekinthető? Vagy ez más? Meg mik ezek az étrendkiegészítők, és ez a rossz hozzáállás mindenhez?

Figyelt kérdés

Apánk szinte zabálja a fájdalomcsillapítót, pedig semmi fájdalma nincsen. Van hogy megszólal, hogy "Jajj, de fáj a fejem", és bevesz 3-mat az egyik fajtából, meg 2-t a másikból, mondván "együtt jobban hat". De a gyakoribb eset, hogy egyik napról a másikra azt lehet észrevenni, hogy mondjuk egy teljes, bontatlan levél volt előző nap, másnap meg mondjuk a negyede elfogyott (10-ből maradt 7 vagy 8, példaképp). Van hogy 2 hét alatt bekajálja a fájdalomcsillapítót.


Eleve egy agresszív, idegbeteg, "mindenki f..sz csak én nem" stílusú ember, válni készülnek, lehetetlen vele együttélni, alkoholista és nem hajlandó a változásra, sőt, azt is kijelentette, hogy "inkább költöm az utolsó pénzemet is a borra mint a kölykökre!".


Lehet, hogy a fájdalomcsillapítót azért szedi, mert iszik rá, és az vált ki valamit?


Másik dolog, hogy mi ez az OmegaMarine Forte+, vagy Arthroprim Rapid? Rákerestem az oldalukra, de vírusos, ezeket a scammer "ÖN NYERT!!" hülyeségeket hozza ki. Apánk azt mondja, "ingyen van", mert 0 ft-os számlát kap, de csak azért, mert előfizet valamire, és az előfizetés havi árába nyomják bele ezeknek az árát is.


Mégis mi a franc?


Remélem jó kategóriába írtam ki.


2020. júl. 10. 07:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Mielőtt mégvalaki írná, hogy "Az étrendkiegészítő nem okoz függőséget" (kedves törölt válaszoló):

A posztban 2 kérdés van, az egyik a függőséggel, a másik az étrendkiegészítővel kapcsolatos. Tehát két külön dolog. Remélem ez azért úgy megvan.

2020. júl. 10. 07:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Alkohol+Gyógyszerfüggő.
2020. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok ember gyógyszerfüggő alkoholista, ha ráisznak a gyógyszerekre akkor még jobban szétcsúsznak tőle

De ez nagyon gyorsan jobb esetben májtranszplantációba rosszabb esetben az életükbe fog kerülni, mert a máj küzd a gyógyszerekkel is meg az alkohollal is külön külön is, együtt az alkohol a gyógyszerekkel meg rommá bombázza a májat

2020. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező mindennel lehet függőségbe kerülni, akár étrend-kiegészítővel is, vitaminnal is, csokival, cukorral is. Bármivel ami rendszeres.Keresztények nagyon figyelnek arra, hogy ezt kiszűrjék, és olyankor azonnal változtatnak-mert akár egy semmitmondó termékkel is lehet, főleg a mostani világban.
2020. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 8:42 tudom, sajnos. Csak az első válaszoló, akinek már törölték a válaszát mikor másodjára felnéztem, kicsit félreértette a kérdésemet.


Köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!