Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem bírom a meleget...

Egyáltalán nem bírom a meleget, miért?

Figyelt kérdés

Folyton melegem van, ájuldozok, szédülök, alig kapok levegőt. Télen míg mások nagy pulcsiban ülnek a teremben, én ujjatlan felsőben is az ablak után nyúlok. Kezd nagyon zavaró lenni, hogy rosszul vagyok a legkisebb hőmérséklet emelkedéskor is. Mi bajom lehet?


17/L


2010. aug. 2. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
az hogy nem bírod a meleget... mindenkinek más a szervezete...
2010. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok! néha már utcára se bírok kimenni, télen szintén rövid ujjúba vagyok :D tegnap pl fel se bírtam kelni, egész nap aludtam volna, szobámba semmi levegő sincs, semmi huzat, ereim kitágulva, és kegyetlen, én mindig is utáltam a meleget, jobban szerettem fázni, vagy a mínusz fokokat.
2010. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, 31 fokban már nem is tudok mást csinálni, mit a ventillátor előtt ülni :(

De télen is pólóban mászkálok, és nem voltam megfázva már 2 éve

18/F

2010. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom amikor 20 foknál melegebb van. Most télen a nagy hidegben is a kabátom alatt csak egy póló volt, és a kabátomat nem gomboltam össze, és mire beértem az iskolába, még így is melegem lett... Közben mindenki más úgy be volt öltözve, mint az eszkimók.
2010. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van:(

Télen a fűtéstől vagyok rosszul, csodálkoznak mindig, hogy szellősen öltözködöm, nyáron-mint most meg..katasztrófa. Ha bemegyek a városba, vörös lez a fejem, nem tudok gondolkodni sem. Ja és télen-nyáron reggel csak hideg vízzel tudok zuhanyozni, meleg víztől rosszul érzem magamat.

2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem megkéne probálnod csináltatni egy hormon vizsgálatot rendbe van e minden. Persze sok ember ilyen ez igaz nem vagy vele egyedül. De sztem érdemes lehet.
2010. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
hetero vagy
2010. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Legalább így érzem h nem vagyok egyedül ezzel a problémával. A hormonvizsgálat hogyan működik?
2010. aug. 3. 12:05
 9/9 anonim válasza:
nekem is pont ilyen problémáim vannak: 20fok felett már szédülök, szakad rólam a víz, fáj a fejem és hasonlók... télen-pólós vagyok én is:D még úgy egy éve anyámnak elege lett belőle és elvitt az orvoshoz és kiderült, hogy a pajzsmirigyemmel vannak gondok... szerintem menj el orvoshoz te is, vagy csinálj valami hormonvizsgálatot
2011. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!