Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hízok? És hogyan adjam le?

Miért hízok? És hogyan adjam le?

Figyelt kérdés
Nem is eszek sokat (úgy eszek mint egy macska...). Nem eszek túl zsíros kajákat, azokat eszem mint mások. Bár én úgy eszek, hogy amikor éhes vagyok...de akkor is csak egy kicsi fér belém, én olyan 5 körül szoktam vacsorázni. Ha később éhes vagyok akkor olyan 8-9 körül megeszek egy paradicsomot :D vagy sok vizet iszok (szénsavmentes ásványvizet). Idegesít, hogy csak hízok és hízok. Például olyan 3-4 hónapja még csak..68 kg voltam most meg már 72-73 között vagyok :$ és fogalmam sincs hogy mitől, pedig nem lehet hogy többet eszek, mert meleg is van...szóval ilyenkor egy nap vagy 2× eszek. Időnként szoktam tornázni is. Akkor meg miért? Lassan itt van a suli is...szóval ezt nagyon benéztem. Vagy 10 kilót mindenképpen fogyni szeretnék de hát így nem lehet. Mit tegyek? És miért hízok szerintetek?
2010. aug. 1. 19:31
 1/8 anonim válasza:
szoktál sportolni rendszeresen?mert lehet hogy attól van mert az izom nehezebb mint a háj
2010. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézetni a pajzsmirigy működédedet.
2010. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elmenned orvoshoz, mert lehet hogy beteg vagy! Alig eszel, és mégis rohamosan hízol, ez nem normális szerintem.
2010. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a pajzsmirigyedet. Remélhetőleg nincs vele gond, de a pajzsmirigy alul működés is okozhat gyors súlygyarapodást.
2010. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, orvoshoz menj el. vércukrodat is meg kell nézni.


azt azért tudnod kell, hogy a fogyáshoz naponta sokszor, 5-6 alkalommal kell enni - csak természetesen kisebb adagokat. valszeg az anyagcseréd is be van lassulva.

2010. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
apiccsába -.-"
2010. aug. 1. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik probléma, ha csak napi 2x eszel (ha ennyire lecsökkented az étkezések számát, ezzel a mennyiséget is, akkor éhezésre áll be a szervezeted: ami annyit tesz, hogy hatványozottan hasznosít minden bevitt táplálékot. Ezután attól a kevéskétől is többet hízol). Inkább sokszor, 4x-5x kell, keveset persze.


Tehát egyél rendszeresen, mozogj -bármit- rendszeresen:)!

2010. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, ja. Így szokott az lenni. Alig eszek, sokat rázom a lábamat, oszt mégis hízok. A pics@ba..
2010. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!