Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami baja van a szivemnek? SOS!

Valami baja van a szivemnek? SOS!

Figyelt kérdés

délután kicsit furán vert. vert normálisan mondjuk 4-5öt majd egyet erősebben, nagyobb lökettel.

most normális, egyenletes, de mégis valahogy furán érzem magam, bár lehet h csak bepánikoltam.

egyébként evési zavarom van rág óta és azt mondta a doki h elvileg bármikor leghalhatok:/ ez igaz????

16/L


2010. júl. 26. 22:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hát, anyum adott magnéziumot meg ittam egy nygtató teát és elaludtam valahogy. de ma délelőtt sem volt teljesen oké, úgyhogy jövő héten elmegyünk a dokihoz (most is mennénk de csak akkorra van időpont).

utolsó előtti: igen, nekem is ilyen volt hogy kívülről is látni lehetett a hogy dobog:/.

és biztosan amiatt is volt hogy bepánikoltam, de sztem más baj is lehet vagy nem tudom.

2010. júl. 27. 13:19
 12/12 anonim ***** válasza:
én is azt hittem, hogy más bajom is van, de szerencsére semmi nem lett. Csak annyi, hogy kisebb a szivem és gyorsabban pumpál....de az meg nem betegség és nem is az miatt volt az a dobogás. Nyugi, neked sem lesz semmi komoly bajod, csak rádijesztett a szíved egy kicsit, hogy pihenj, ne stresszelj és rendesen táplálkozz
2010. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!