Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami baja van a szivemnek? SOS!

Valami baja van a szivemnek? SOS!

Figyelt kérdés

délután kicsit furán vert. vert normálisan mondjuk 4-5öt majd egyet erősebben, nagyobb lökettel.

most normális, egyenletes, de mégis valahogy furán érzem magam, bár lehet h csak bepánikoltam.

egyébként evési zavarom van rág óta és azt mondta a doki h elvileg bármikor leghalhatok:/ ez igaz????

16/L


2010. júl. 26. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azt mondta az orvos bármikor meghalhatsz? az evési zavaraidra mondta? anorexiás vagy?

a szíveddel nem hinném h baj van, én szívritmus zavarra gondolok.

2010. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint bulémiás vagy?.Ha nem táplálkozol helyesen akkor igen tönkre teheted a szerveidet,föleg a gyomrod és a szived megy strapára.Ha hánytatod magad akkor a nyelőcsöved is és elöbb utobb sajna bele fogsz halni.
2010. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt extrasystolénak hívják, nem szokott egyáltalán végzetes lenni.De milyen evés zavaraid vannak?És egy orvos ha ilyet mond, akkor miért nem utal kórházba?Extrái az emberek 90%-nak van, sokan észre sem veszik.
2010. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
anoreixa, nem hánytotom magam. de akk most hívjak mentőt vagy mi??? megint rosszul ver:S
2010. júl. 26. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
há nem mulik inkább hivj.jobb félni mint megilyedni!!!a sziv nem játék,majd a doki eldönti van vagy nincs probléma
2010. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy szívritmuszavarod van,ami nem játék.

Mindenképpen menj el orvoshoz minél hamarabb.

De ne pánikolj be,az is lehet, hogy csak beképzeled magadnak.

Ne legyél ideges!

Viszont, ha továbbra sem érzed jól magad, hívj ügyeletes orvost, vagy vitesd magad kórházba.

A lényeg,hogy ha tényleg rosszabbul vagy időben fordulj orvoshoz.Ha egyedül vagy telefonálj valakinek.

Az evési zavar már önmagában is komoly probléma, amivel szintén orvoshoz kell fordulni.

Az evési zavarok szív és érrendszeri megbetegedésekhez,gyomor- bélproblémákhoz,menstruáció elmaradásához, és még sokféle megbetegedéshez vezethetnek.

Mindenestre vigyázz magadra!

2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó asszem felkeltem anyámat a másik szobában... majd ő csinál vmi:/
2010. júl. 26. 22:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy mi van veled!!!
2010. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nyugodj meg. Én is így voltam. Sokszor rámjött, hogy nagyobbakat ütött a szívem, mintha ki akarna ugorni. Nagyon megijedtem, azzal is fokoztam a gyors szívdobogásom. Egyszer az lett velem, hogy kb 5 percig így vert a szívem, szinte kívülről lehetett látni, ahogy ver, és hallani is. Teljesen úgy éreztem, hogy meghalok rögtön. Anyu rögtön bevitt kórházba. EKG-ra tettek, nem találtak semmit. Késöbb kaptam 24 orás EKG gépet, azon sem találtak semmi különöset. Szívultrahangon voltam, ott is minden rendben volt, pajzsmirigyvizsgálaton, ott is minden oke volt. Szóval semmit sem találtak. Végül az maradt, hogy minden az agyamban dőlt el. Sokat idegeskedtem, az miatt volt az a szívemmel. Plusz hozzá még pánikbetegség is kijött rajtam, szóval beképzeltem a betegségeket és megijedtem, megint olyan furán dobogott a szívem. Rájöttem, hogy mindent csak magam szabályozok. Probáltam lefoglalni magam és kevesebbet törödni a betegségekkel és valahogy átment rajtam. Szerintem veled is csak ez lehet, saját magadnak csinálod ezt, probald magad kontrolálni, lefoglalni valamivel és ne olvass hülyeségeket a neten. Te is betegségeket képzelsz be magadnak?
2010. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos,hogy vagy azóta?
2010. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!