Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnaptol 1-2szer ugy ereztem...

Tegnaptol 1-2szer ugy ereztem mintha megkeseltek volna. Tegnap az oldalamban ereztem ezt, olyan volt mint egy gorcs csak nagyon eros szuro erzes, most meg a hatamban, hogy meg se tudtam mozdulni par masodpercig, ameg tartott. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok/lany. Sulyproblemam nincs, csak a szivem neha nem ver utemesen, de ezen kivul semmi bajom amirol tudnek. Nagyon faj amikor ez ramjon. Mit tegyek?
2010. júl. 25. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha tegnap óta akkor ez bizony infarktus is lehet!Menj orvoshoz!Nem érzel olyat hogy zsibbad/lebénul a kezed/lábad?(nem mindkét oldali,általában a bal)
2010. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, nem erzek a vegtagjaimban semmit. csak a combom csipett picit, de nagyon meg vagyok ijedve.
2010. júl. 25. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:

hívjátok fel a mentőket, és telefonon érdeklődjetek, hogy mi ez, kell-e azonnal kórházba menned.

lehet, hogy csak beszorult a levegő, de lehet komoly dolog is.

2010. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem szorulásnál volt :) úgyhogy annyira ne ijedj meg
2010. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem sokszor volt ilyen, még ügyeletre is kerültem...

ekg-t is csináltak rögtön.

kaptam görcsoldót, és azt mondták, hogy valószínűleg stressztől van.

15/L

2010. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha a hatamban is volt( ott volt tobbszor), es nagyon eros; ott van esely hogy ugy beszoruljon a levego? epp hogy annyira fajjon :|
2010. júl. 25. 21:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat.
2010. júl. 25. 21:13
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem kórházi altatás miatt a kulcscsontom alá szorult, és majdnem két hétig fájt...


tényleg hívd fel a mentőket vagy az ügyeletet. inkább egy telefon, mint egy komolyabb baj. szüleid otthon vannak?

2010. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a beszoruló levegő volt ilyen bedöfött kés-érzés... bocs, ez lemaradt.
2010. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Anyukam itthon van es nagymamamek is, apukam elutazva. Koszi szepen a valaszokat; ha meg egy ilyen elofordul, orvoshoz fordulok.
2010. júl. 25. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!