Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet ha szúratok...

Mi bajom lehet ha szúratok egy nyelvpiercinget?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak olyanok írjanak, akiknek saját tapasztalataik vannak, és ne olyanok akik ezt meg ezt hallották a szomszéd néni fiának a feleségének a harmadunokatestvérének a bátyjának a haverjától!


Szóval azzal tisztában vagyok, hogy jó helyre kell menni, meg kell győződni róla hogy tiszta tűt használ, és ki kell kérdezni hogy pár nappal a szúrás után milyen cuccokkal kell kenegetni. Én a veszélyeire lennék kíváncsi, hogy valakinek volt-e már gondja vele, lett-e ettől valami komoly baja.


15f


2010. júl. 22. 19:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 26. 12:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 15 éves !

Mondod, ilyenekre nincs szükség a fórumon. Azért tedd hozzá, hogy "szerintem". Nehogy eluralkodjon rajtad ez a hatalomvágy. Csak mert a hülye kérdésedre, nem neked tetsző választ írtam.

2010. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

00:34

Kedves okos bölcs mindenttudó!

Először is, ez nem egy hülye kérdés. Hülye kérdés az, hogy terhes vagyok-e ha belém élveztek hatan. Az, hogy neked nem tetszenek a piercingek, nem jogosít fel arra, hogy lenézd akinek van/akar. És még nekem van hatalomvágyam? Ásd el magad!


Nem az a baj, hogy nem nekem tetsző választ írtál. Azzal van a baj, HOGY NEM VAGY KÉPES ELOLVASNI AZ OLDAL SZABÁLYZATÁT! Az a bajom, hogy nem a kérdésre válaszoltál. Komolyan, még azzal sem lenne bajom, ha közölted volna hogy neked nem tetszik, és utána válaszolsz a kérdésre. De erre az értelmetlen hülyeségre senkinek nincs szüksége!

2010. júl. 28. 11:25
 14/14 anonim válasza:

kedves kérdező szerintem az az anyuka inkább melletted áll mint ellened aki azt mondta h. fiának akarja..

amugy több ismerősömnek van semmi baja tőle, az igaz ha nem piercinges cisnálja hanem olyan aki nem ért hozzá, pl. haver vagy ilyenek ha rosszul szurj bele lehet h. nem érzed soha az aízeket, de ezt egy szakember tudja mit hova kell

2010. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!