Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyelvpiercinget mennyi idő...

A nyelvpiercinget mennyi idő elteltével lehet kivenni, hogy ne forrjon be és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Valakinek volt hogy elfertőződött?
2007. szept. 17. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szia! A nyelvben kb 1-2 óra alatt beforr..
2007. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
NEKEM 4 NAPIG NEM VOLT BENNE A PIERCING A NYELVEMBEN ÉS NEM FORRT BE. A BARÁTNŐMNEK AMIUTÁN BERAKTÁK CSÚNYÁN ELFERTŐZŐDÖTT MEG BEDAGADT NEKI.MÁSNAP KI IS VETTE VÉGLEG
2007. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon csúnya fertőzést okozott az egész testemben... Műteni is kellett :S és sajnos azóta is érzem a negatív hatásait :S fél nap alatt összenőtt...
2008. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(nnem mai kérdés de azért válaszolok:D)Nekem amikor fél éve volt meg akkor 2napra kivettem.Picit nehéz volt visszatenni és szűkebb volt a lyuk így olyan furcsa volt, de nem fertőződött el egyszer sem.Már egy éve megvan.Most akár 4napokra is ki tudom venni.

Hát az elfertőzéssel tényleg vigyázni kell...Ha kiveszi valaki, akkor mielött berakja jól le kell fertőtleníteni.

De szerencsére nekem nem volt még ilyen problémám.

2009. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mesu válasza:
Na nekem most tört szét az egyik golyó, és momentán nincs másik amire kicserélhetném, 10 éve van meg, szóval van rá esély, hogy még ennyi idő után is összeforrjon????
2011. nov. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!