Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet ha szúratok...

Mi bajom lehet ha szúratok egy nyelvpiercinget?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak olyanok írjanak, akiknek saját tapasztalataik vannak, és ne olyanok akik ezt meg ezt hallották a szomszéd néni fiának a feleségének a harmadunokatestvérének a bátyjának a haverjától!


Szóval azzal tisztában vagyok, hogy jó helyre kell menni, meg kell győződni róla hogy tiszta tűt használ, és ki kell kérdezni hogy pár nappal a szúrás után milyen cuccokkal kell kenegetni. Én a veszélyeire lennék kíváncsi, hogy valakinek volt-e már gondja vele, lett-e ettől valami komoly baja.


15f


2010. júl. 22. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tönkremennek a rágófogaid...
2010. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne parázd már ennyire túl,nekem van vagy 6 éve.tejes cuccot ne egyél,felirja a piercinges h mit kell venned vagy tenned rá.meg miért ne lenne tiszta a tű???elötted bontja ki.hátránya annyi lehet h én fogszabályzósan beszelek miatta,a nyelv nem emelkedik úgy mintha nem lenne benne semmi,vagy nem tudom,sejpitek kicsit,lehúzza a nyelvet.
2010. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

meg a fogorvosoknak nem fog tetszeni,mindig mondjáj h odaverem véletlenül és akkor törik a fogzománc,mondom ok.

elözö.

2010. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem 7éve van már,de én nem is beszélek pöszén,a fogaknak viszont a vas pc nem jó.Műanyag legyen vagy az fajta fém ami nem károsítja a fogakat.Eleinte bizony feldagad,bár nekem nem dagadt föl,semmi bajom nem volt/van vele!


22/L

2010. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerősöm (lány) 17 évesen szúratta ki, nem volt semmi baj, de tényleg elég pöszén beszélt és bizonyos dolgokat nem tudott (később, a kudarcok miatt nem is mert) enni, pl. szálas káposztát, metélttésztát, mert rátekeredett és csak a mosdóban tudta levadászni. Ezeken mindig jót röhögtünk. Aztán, amikor úgy 22-23 évesek lettünk, kivette, mert álláskeresésnél már cikinek érezte.
2010. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igazából nem én parázok hanem anyum :D azt mondja hogy nemkéne mert ott sok az ideg és megpusztul a fejem, vagy nem tudom mit mondott, de arra emlékszem hogy mondta hogy ott sok az ideg és azért lesz gáz :P De ha ezzek lapcsolatban nincs gondja senkinek, akkor köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 22. 23:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én 16 éves fiamat hiába akarom rábeszélni, hogy szurasson má magának nyelv, fül, orr, szemöldök pircinget, mert tul normálisnak néz ki anélkül. Folyton azt válaszolja a gyerekem, hogy ilyen szarokat ő nem rak fel magának. Az orrpircing taknyos lesz, a szájban lévőtől se enni se beszélni nem lehet rendesen, stb. Meg hogy ő ilyeneket csak önérzethiányban szenvedő balfékeken látott, akik csak így tudják 1 percre magukra irányítani a figyelmet.
2010. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hát lehet az ízlelőbimbóidat átszúrja és tovább nem fogsz érezni semmi ízt!
2010. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: Egy piercinggel még simán lehet normálisan kinézni, főleg ha nem látható helyen van. Ezerszer extrémebb dolgok is vannak ezeknél, csak nem a te környezetedben. A szűk látóköröd pedig csak olaj a tűzre! Mindenkinek más az ízlése, van akinek bejön, van akinek nem. Csupán annyi a különbség, hogy Én elfogadom ha valakiével nem egyezik az ízlésem, Te pedig nem, mert ugye Te vagy a tökély, a normális, és a világ ura, az isten, és a törvény. Nincs igazam? Hányok az olyanoktól akik ilyen dolgok alapján ítélnek el másokat. Am meg a méretétől függ h tudok-e vele beszélni, én nem akkorát akarok ami a pofámba nem fér be és nem tudok tőle enni:D


A kérdésre amúgy mi a válaszod? csak mert ezért kitilthatnak a moderátorok, valljuk be, teljesen jogosan, ilyenekre nincs szükség az oldalon!


17:40 igen, ezt már hallottam sokszor, de igazából ilyen nincs, akkor senkinek nem lenne :D Maximum a lyuk területén beszélhetünk ilyenről, viszont ott nem is lehetne máshogy, mivel az lyukm és nincs benne semmi, max a pc :D

2010. júl. 25. 18:02
 10/14 kretén válasza:

Semmi bajod nem lehet,csak fel fog dagadni a nyelved.

Nem szabad semmi olyasmit enned amiben tej van ,szal túrórudi meg ilyenek:D

2010. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!