Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mennyire rossz, ha valaki...

Az mennyire rossz, ha valaki 7-8 éves korától kávézik?

Figyelt kérdés
Nagyon káros?
2010. júl. 22. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem rossz, nem káros.


Csak értelme nincs, mert egy 7-8 éves gyerek pont elég virgonc kávé nélkül is.


Egy 7-8 éves gyerekben rengeteg energia van, ha jól bekávézik, akkor agresszívabb, ingerlékenyebb, fékezhetetlenebb lesz. Ezért hülyeség egy gyereknek kávét adni.

2010. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó jót ír, én viselkedészavaros gyerekekkel foglalkozom, épp ezért az intézményünkben nincsen kávé, tea, kevés a hús az étkezéseknél és a hozzáadott cukrot tartalmazó étel-ital (automaták sincsenek). Ezek ugyanis mind a deviáns viselkedési formákat erősítik.


Örömmel látom, hogy kipucolták a fórumból a szemetet, amit az a szerencsétlen behordott a fröcsögésével. :)

2010. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Kb annyira pucoltak ki engem mint téged, nem csak az én válaszaimat törölték, szóval te sem vagy kisebb szemét te szerencsétlen....
2010. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze, az enyémeknek a tieid hiányában nem volt értelmük, de a tieidnek már önmagukban sem. :)


Kérdezőnek: találtam egy-két érdekes dolgot, ha érdekel, szólj. A gyerekkorban elkezdett káros szenvedélyekkel kapcsolatos, köztük a kávéval.

Tudom, hogy neked nem volt szenvedély-méretű a kávézás gyerekkorodban, mert már írtad, de akkor is :)

2010. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!