Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki és milyen módon kötelezhet...

Ki és milyen módon kötelezhet pszichiátriai szerek szedésére?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A munkanélküliség szétcsapja az idegrendszert, ezt csak az tudja aki benne van, aki megéli, aki át éli a mindennapokban. A hallgatóság (mint az apád) csak a tehetetlenséget látja, a kudarcokat, átélni, átérezni sem tudják sokan szerintem. Nem tudom hol laksz, merrefelé az országban, milyenek ott a lehetőségek, de én a helyedben, diploma ide vagy oda bevállalnék bármit, akármit ami munka. Csak azért, hogy emberek között legyek, kikapcsoljam az agyamat, ne legyek kiszolgáltatott helyzetben, legyen egy kis pénzem. Mellette még mindig keresgélhetsz jobbat, diplomásat.
2018. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jézussom...

Nincs szétcsapva az idegrendszerem... Csak neki cseszi a csőrét, hogy 3 hete "itthon fekszem". Előtte gyakorlaton voltam. Azért nem megyek el árufeltöltőnek, hogy "kikapcsoljak".

Nincs velem semmi baj agyilag. Egyébként ő sem dolgozik, nyugdíjas.

2018. márc. 2. 21:32
 13/16 anonim ***** válasza:

Nincs ? "Rá támadtam és hasonlók, pedig éppen az ellenkezője colt, én kerültem sürgősségire"


LOL :D

2018. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem támadtam rá.... Jézus atyaúristen..

Ő állt neki ordítozni meg pofozkodni, hogyan támadhatnék rá egy 100 kilós emberre??? Ezt meg letagadja és megmondta, hogy menjek csak panaszkodni, majd megmondja, hogy én támadtam rá. Ami természetesen nem igaz. Én jelenthetném fel, ha nem az apám lenne, meg is tettem volna.

Szemenszedett hazugság, ahogy az is, hogy "nem alszom". Mert az is baj neki, hogy éjjel ec-re megyek, miközben ő egész hajnalban zajong.

Éveknóta nyugdíjas, teljesen bekattant, nem jár sehova, most hogy itthon vagyok, nagyon eszi a méreg.

De azt hittem, egyértelmű a helyzet.

2018. márc. 2. 22:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha már lediplomáztál, akkor a korod miatt felnőtt ember vagy, akkor meg ne élősködj otthon.
2018. márc. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hidd el nem szívesen élősködöm ott, bár ennek nem nevezném, mert fél ház az enyém.... Egyelőre nem tudok mit, februára közepe óta vagyok otthon, nem jókedvemből.
2018. márc. 3. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!