Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki és milyen módon kötelezhet...

Ki és milyen módon kötelezhet pszichiátriai szerek szedésére?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha közveszélyes vagy akkor a hatóság. Bevisznek az ideg elmére és telepumpálnak cuccal és elkezdenek kényszer gyógykezelni.
2018. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezt ki állapítja meg?

Apám bemondására elhiszik??? Vagy mit kell tenni ehhez? Munkanélküli vagyok. Nem vuta, de már megfenyegetett, hogy ezt, meg azt mond rólam. Rá támadtam és hasonlók, pedig éppen az ellenkezője colt, én kerültem sürgősségire. Néha meg tök normális.

Inkább elmenekülnék az országból, csak ne is lássam.

2018. márc. 2. 20:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem bemondasra megy ez, meg hogy ki mit hisz el.
2018. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szakorvos.
2018. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szakorvos???

Én azt hittem, hogy csak bíróság...

Egyre jobban félni kezdtem, ilyeneket mond, hogy megmondom 4 napha nem alszol, rám támadtál, azt se tudod mit csinálsz...

Ha lenne lehetőségem, elmennék valahova

2018. márc. 2. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Természetesen csak a bíróság a körülmények kivizsgálása és igazságügyi elmeszakértő szakvéleménye után.
2018. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy munkanélküli, van szakmád, mit dolgoztál ?
2018. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most diplomáztam, még nem találtam állást, addig kénytelen vagyok ott lenni. De ez miért fontos?
2018. márc. 2. 20:55
 9/16 anonim ***** válasza:
És ezért cirkuszoltok ennyire (?) atya gatya. Tudvalevő, hogy nem egyszerű a munkahely keresés, nem megy egyik napról a másikra, hipp hopp, ripsz ropsz. Nem lehet, hogy az apád először csak viccelt veled, húzni akart téged és te túl reagáltad, félreértetted, aztán elfajultak a dolgok ?
2018. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem viccel. Meg állandóan mondja, hogy menjek gyógyszert iratni magamnak. Én próbálom elviccelni, hogy mindjárt egy kartonnal iratok, neked is kerül belőle ám, de csak folytatja.
2018. márc. 2. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!