Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fonendoszkóp használata,...

Firefox785 kérdése:

Fonendoszkóp használata, előkészítése?

Figyelt kérdés
Köszöntök mindenkit ! A mai nap folyamán vásároltam egy fonendoszkópot (két oldalút) és a kérdésem az lenne hogy a kétoldali vékony műanyag hártyát ami a halló lyukat fedi a foni felületén el kell - e távolítani hogy a lyuk szabad legyen ?

2017. aug. 19. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy a kérdésre kérdéssel válaszolok, de minek vesz valaki fonendoszkópot, ha azt sem tudja, hogy hogyan néz ki és, hogy hogyan kell használni?
2017. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallgatózom a szomszédjaim után. Hogyha nem tud értelmes választ adni nem értem miért kommentel. Foglalkozzon a maga dolgával.
2017. aug. 19. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Atyaég :D Okéééé. Mindent értek :D
2017. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem, mert arra használom, hogy a partneremmel hallgatjuk vele egymás szívét, ez érdekel, ez dob fel, miközben érteni nem értek az eszközhöz. Azt hiszem, le kell venni.
2017. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le kell venni.
2017. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Milyen fonit vettél először is? Az a vékony "hártya" az a membrán, kétoldalú fonendoszkópoknál a nagyobb membránt használod főleg, a kicsit eldöntheted, hogy használod-e vagy leveszed és tölcsérré más néven haranggá alakítod, ez az alacsony frekvenciás hangok hallgatózásakor jön jól pl.
2017. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!