Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dokik miért mászkálnak a...

Dokik miért mászkálnak a kórházba fonendoszkópal a nyakukba?

Figyelt kérdés
Azt hiszik, menő?

2016. máj. 30. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Vagy egy olyan eszköz amit rendszeresen használnak, és a mérete miatt nincs értelme zsebre vágni.

Minden hülyeségbe belekötni azt hiszed, menő?

2016. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenkinek sajátja van, azt használja, és nem egy adott helyiségben dolgoznak, hanem mozogniuk kell, vizsgálóban, kezelőben, kórteremben is vizsgálni...

kb olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy minek viszi magával a mobilját (hiszen van a kórházban telefon)?


ja, és van, aki zsebre vágja, van, aki nem cipelgeti, mert mindig csak gyanott dolgozik... és van, akinek nincs is, mert nincs rá szüksége a munkájához.

2016. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Hogy ne keverjék össze a betegszállítóval!
2016. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Bele se fér a köpenyem zsebébe, mert abban van a pecsétem, telefonom, öltözőkulcsom, a tollaim, a jegyzeteim, a kis noteszem, a zsepim, pupillalámpám ... mégis hová rakjam? :D
2016. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert látják, hogy ott ülsz a folyosón és nagyon unatkozol. Hogy legyen mit kiírnod ide:)
2016. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a karakán és frappáns választ!!!

Nem is emlékszem, hogy hallottam e valaha is ilyen csillogó szellemi riposztot!

2016. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak rangjelzés. Igaz, hogy nem szokás, de nekem is van sajátom és mindig használom, ápolóként. És mivel tele a zsebe az embernek/túl kicsi, ezért a legjobb helyen a nyakunkon van. Nem beszélve arról, hogy néha elhívnak egy másik beteghez, más osztályra vagy kórterembe, és kellene használni... a sajátodat, mert ha másét használod, esélyes vagy egy szép kis középfülgyulladásra. Én, mint ápoló pl az intubált betegeket hallgatom gyakran, hogy legyen minden a helyén és rendjén; de ha egy beteg panaszkodik valamilyen légzési/szív problémára, egyszer meghallgatom én s ha értelmét látom, csak azután keresem fel az orvost a problémával. Mindenkinek könnyebb így, és javul az ellátás :)
2016. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem a menő a jó jelző rá, inkább hihetetlenül szexi, én teljesen felizgulok, ha látok egy doktornőt a fonendoszkópjával a nyakában, már volt, hogy spontán elélveztem mikor a háziorvosnőm ráhallgatott a szívemre, szerencsére nem vette észre, csak, hogy nagyon tachicard voltam. :)
2018. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!