Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán nefrológusról vagy...

Magán nefrológusról vagy nephrológiai intézetről valakinek véleménye?

Figyelt kérdés

Elmegyünk bárhová, már nem számít. Évek óta vizsgálják a páromat mert eszméletlenül magasak a haemoglobin és bilirubin szintjei, minden évben. Az itteni kórházban a nefrológus nem mond semmit, nem tudja mi a baja.

Én pedig csak leletről-leletre látom, ahogy romlanak a vesefunkciói és lassan leáll a veseműködése és örökre dialízisre fog járni. Neki fogalma sincs róla, hogy ezzel mit kockáztat, nem veszi komolyan a dolgot, szerinte "neki nincs problémája", mert jó a közérzete. Én még csak orvostanhallgató vagyok, fogalmam sincs róla, hogy mi lehet a megoldás, de annyira már értek a szakmámhoz, hogy én pontosan fel tudom mérni, mekkora a baj. A legprofibb orvosokat és klinikát akarom, hogy mentsük ami még menthető, kérem ha valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata, az feltétlenül ossza meg! köszönöm


2017. júl. 28. 12:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!