Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétem lesz és altatni...

Műtétem lesz és altatni fognak. Ugye semmit sem fogok érni az egészből? (laporoszkópos) Vagy volt már aki felébredt közben vagy éber álomban volt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te nem ébredtél fel, mások felébredhettek.

És képzeld, erről a filmről még életemben nem hallottam.

Megtanulhatnál írni is! Ciki, hogy én 15 éves fejjel helyesebben írok nálad.

2010. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem hanem az a ciki,hogy ilyesztgetni probálod szegényt amikor mütét elött,s még azt is irtad hogy nem tudod hogy milyen mütéted volt...ez szerinted normális??Az orvos tudomány még nem számolt be olyanrol hogy valaki felébredt volna az altatásbol ,hidd el tudom miröl beszélek.Az altatás mindig egy orával tovább tart mind a mütét szoval lehetetlen!!!
2010. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem én írtam, hogy nem tudom, milyen műtétem volt. Tudsz olvasni? Nézd már akkor a százalékokat is!

ja, és rengeteg helyen beszámolnak róla, hogy altatásban felébrednek ;) Ezt találtam neked kb 10 mp alatt:

[link]


Ráadásul a kérdező kérdezett, én meg válaszolok. Ha egyszer ez így van, miért hazudjak neki? Igenis fel lehet ébredni, sok emberrel megesett már.


15/L

Ja, és a helyesírási szótárat még mindig ajánlanám...

2010. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ja, különben a 16/L vagyok, csak ott elírtam a koromat.. Szóval nekem volt mandulaműtétem.


15/L

2010. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat.Epehólyag eltávolításom lesz és remélem minden ok lesz.:)
2010. máj. 11. 15:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez amiről irnak az az hogy ugy ébredtek fel hogy nem tudtak mozogni csak a hangokat halloták és érezték a fájdalmat,ez is vitathato mivel nem tudják bizonyitani ,perelés miatt is pont ugy kitalálhatják,de olyan amit te mondtál hogy közbe felébredt és sikitani kezdett és mozgolodni olyan nincs :)
2010. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az elözö vagyok ezt onat szedtem ki amit küldtél ;)


"Az izomlazító szerek, amelyek az altatóval kerülnek az operált szervezetébe, meggátolják az illetőt, hogy hirtelen felugorjon a műtőasztalról, és kitépve magából az infúziót és/vagy az érfogót, elszaladjon. De ugyanakkor azt is meggátolják, hogy a beteg jelezni tudja a dokiknak és a nővérkéknek, hogy valami nagyon nem stimmel".

2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
NA jó köszi a válaszokat.Csak félelmet keltett bennem.Bízom a Főorvosomban aki nem amatőr és persze az aneszteszesben is. Gondolom nem pénzért vették a diplomájukat...
2010. máj. 12. 12:33
 19/19 anonim ***** válasza:

Idézd már, hol írtam, hogy sikítottam meg ilyesmik? Kíváncsi vagyok rá! Köszi!


15/L

2010. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!