Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki volt...

Van itt olyan, aki volt kómába és felébredt, hogy érezted magad az ébredésnél, illetve a kóma alatt, és utána?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
....
2010. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam, mikor autóbalesetet szenvedtünk. 3 napig kómában voltam. Minden teljesen kiesett. Mai napig nem emlékszem arra, hogy mi történt. Mikor a kórházban magamhoz tértem, nagyon megijedtem. Ott volt az egész családom, féltek, hogy ha magamhoz térek, sokkot kapok, hisz nem tudtam semmiről. Felébredtem, iszonyatos fájdalmaim voltak nem tudtam magamról szinte semmit, azt sem tudtam miért vagyok kórházban, mitől fáj mindenem semmi. Beszélni sem nagyon tudtam, a szemeimet pedig nagyon nehéz volt kinyitni. De egy-két óra múlva elaltattak a fájdalmak miatt. Szörnyű volt ez a 4 hónapom , amíg a gyógyulások tartottak/tartanak. Most tanulgatok újra járni. Senkinek nem kívánom ezt, még annak sem akit nagyon utálok. Hihetetlen, hogy miért pont velem történt ez:( 16L
2010. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:( nekem a sógorom volt 15 napig, motorbalesete volt, már kitudják rakni tolószékbe kicsit, kíváncsi voltam mit érezhet:(
2010. júl. 19. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Uh akkor ő rosszabbul járt :S Nagyon sajnálom, Jobbulást kívánok neki! (második voltam)
2010. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az autóbalesetem után nem voltam kómában, de agyrázkódást kaptam. Az a baleset végigkíséri egész életem, mert a sokktól cukorbeteg lettem, szinte azonnal! 16 éves lány fel a fejjel, minden gödörből ki lehet mászni, még ha nehezen is. Aki sajnos átélt ilyen traumatikus dolgot sokkal inkább értékeli azt amilye van, és megbecsüli az életet.
2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kóma alatt se kép se hang, utána pedig olyan gyenge voltam, mint az a bizonyos harmatos liba...
2010. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Köszönöm a bíztatást. Igen, azóta kicsit másképp látok mindent, bár az elején feladtam...16 éves vagyok, eltörött az egyik karom, két lábam, a térdeim rapityára, a bordáim, a gerincem megsérült. Azt gondoltam, a legjobb lett volna, ha inkább meg is halok. De aztán most már naponta 1-2 órát lépegethetek, bár az egyik lábam még gipszben van. (még legalább 2 hónapig). 4 hónap alatt 8szor műtöttek ( mást egész élete során nem műtik ennyiszer, ez olyan szörnyű, hogy ilyen egy szerencsétlen vagyok:() Évet kell ismételnem:( Elegem van:( Az az ember aki nekünk jött, tönkre tette az egész életem:(
2010. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!