Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétem lesz és altatni...

Műtétem lesz és altatni fognak. Ugye semmit sem fogok érni az egészből? (laporoszkópos) Vagy volt már aki felébredt közben vagy éber álomban volt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem már volt laporoszkópos is, meg nagyműtétem is. A nagyműtét alatt állítólag hangosan sírtam, de én nem emlékszem semmire, mindkétszer már az ágyamban ébredtem, és utána is kérhettem fájdalomcsillapítót, úgyhogy nekem nem volt semmi bajom. A laporoszkópos után már 4 napra dolgozni jártam, és már a helye sem látszik. Ne izgulj.
2010. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát.. Nekem kb 11 éves koromban volt egy mandulaműtétem. kaptam injekciós meg olyan maszkos altatást is, viszont még ígyis felébredtem a műtét közbe... Arról inkább nem írok. Szörnyű volt. :'(


16/L

2010. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
írj kivi vok :/
2010. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Csak láttam és éreztem mindent, ahogy mondják az orvosok, hogy felébredt, rögtön adjunk neki altatót, éreztem a fájdalmat, láttam a vért.. :S

Több évig jártam pszichológushoz utána. :S

2010. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó neked milyen műtéted volt?
2010. máj. 9. 10:23
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudom, milyen műtétem volt, amikor felébredtem, vagy még nem aludtam el. Láttam, hogy az orvosok már csinálják, de nem éreztem semmit, és nem is tudtam megmozdulni. Emellett nagyon álmos voltam, úgyhogy nem tartott sokáig.
2010. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudod milyen műtéted volt????:O
2010. máj. 9. 20:27
 8/19 anonim ***** válasza:
A maszkos altalás az más, szerintem azt laparoszkópiánál nem alkalmazzák, az csak egy enyhe bódítás, a mandulaműtétnél én is felébredtem vagyis direkt ébresztettek a végére, de ez még a 80-as években volt, a lányaimat már normálisan altatták mandulaműtétnél is.
2010. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az öszesen hazudnak akik asztmondják hogy felébredtek ,engem most mütötek egy hete elaltadtak és nem éreztem semmit (maszkosan),ja és az elöttem szolok azt a filmet nézték meg és inspirálottak belölle [link]

Ne félj nem fogsz felébredni ,és sok szerencsét!!!

2010. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként laporoszkópos műtétnél szokott kelleni katéter?
2010. máj. 10. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!