Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Női, vagy férfi háziorvos?

Női, vagy férfi háziorvos?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, illetve mennyire ciki férfi háziorvoshoz menni nőként?

2015. máj. 13. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem csak férfi orvosom volt szinte(minden téren). semmivel sem különb mint egy női orvos. talán a nőgyógyászat az ahol eléggé nagy különbségek vannak.
2015. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a körzeti férfi orvos előszeretettel nézegeti a fiatal nők mellét, nem hozzáé tartozom, helyettesített. Úgyhogy én nőként nőire szavazok, persze nyilván vannak normális férfi háziorvosok is. EGyszer meg egy fiatal jött helyettesíteni (férfi) az pedig tüneményes volt. Úgyis az adott kerületiek közül lehet választani, amelyiknek legjobb a híre a jó értelemben.
2015. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen is-olyan is, mindkettő jó volt, semmi cikit nem éreztem, soha nem kellett meztelenre vetkőznöm előtte.
2015. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú 2. ezzel kicsit megijesztettél... :O

Nekem férfi háziorvosom van, de betegség miatt még sose voltam nála... Nem tudom mennyire kell levetkőzni, stb

2015. máj. 13. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kell nêzni ki mennyire szêgyenlős,ha valaki nagyon szêgyenlős,férfi előtt nagyon kellemetlenül éreznê magát félmeztelenül(többnyire csak felül kell levetkőzni,olyan orvos is van ahol a melltartó is maradhat) akkor váltson orvost keressen nőt.


Én férfi előtt nem szívesen vetkőznék le.


Tehát az egyénen múlik.

2015. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Derékig szinte biztos hogy le kell vetkőznöd, meg fog hallgatni.

Az egyébként tény, hogy 35-40 éves koromig szinte mindig vetkőznöm kellett felül, ha orvoshoz mentem, azóta egyre ritkábban... (vagy ez csak véletlen?..hehhe..)

2015. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltál azóta vizsgálaton?
2015. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!