Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tavasszal vesznek le anyajegyet?

Tavasszal vesznek le anyajegyet?

Figyelt kérdés
A vallamrol es a karomrol szeretnek levetetni nehany szabalyos, nem tul nagy, de engem zavaro anyajegyet most meg nyar elott. Nincsenek rajtuk elvaltozasok csupan esztetikai okokbol. Azt hallottam ilyenkor aprilisban mar nem vesznek le anyajegyet. Ez igaz? Van akinek tavasszal szedtek le, vagy esetleg most fogjak?
2015. márc. 29. 16:07
 1/2 anonim válasza:
Bármilyen évszakban szednek le anyajegyet, nekem pl kettőt nyár közepén távolítottak el. De a leszedés után figyelni kell a sebre, van pár szabály, amit be kell tartani. Pl nyáron egy friss műtéti sebbel nem célszerű bemenni a Balatonba egyből.
2015. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt:) csak mondtak hogy elvileg, ha nap eri foltos marad utana es elbizonytalanodtam.
2015. márc. 29. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!