Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor vesznek le anyajegyet?

Ilyenkor vesznek le anyajegyet?

Figyelt kérdés
A vallamrol meg a karomrol szeretnek levetetni par szabalyos, nem tul nagy, de engem zavaro anyajegyet. Mar marcius van es ugy hallottam ilyenkor nem vesznek le anyajegyeket, mert folt marad utana. Ez igaz? Volt mar akinek tavasszal, nyaron vettek le?
2015. márc. 25. 14:12
 1/1 Bogár Csaba válasza:
Az évszak nem befolyásolja hogy mikor veszik le az anyajegyet. gondolj csak bele ha valakinek van egy gyanús anyajegye nem várnak vele fél évet hogy levegyék, hanem amint lehetséges megcsinálják. Amúgy ha leégetik is maradhat nyoma, ha meg kivágják akkor még jobban látható, szerintem csak azért mert téged zavar ne vetesd le, viszont tartsd őket figyelemmel!
2015. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!