Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol vesznek le egy alkalommal...

Hol vesznek le egy alkalommal több anyajegyet is?

Figyelt kérdés

Kb 7 anyajegyet szeretnék levetetni, viszont amelyik sebészetre tartozom ott azt mondták, egyszerre csak egyet vesz le. Nincs időm sajnos ennyit orvoshoz járni és utazgatni.


Valahol meg lehet oldani ezt egyszerre, fizetés nélkül?


2015. márc. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést te se gondoltad komolyan....Csak hogy bejuss egy bőrgyógyászhoz vizsgálatra kb 1 hónapot kell várnod.
2015. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz, mi köze a bőrgyógyásznak hozzá? Max annyi, hogy javaslatot ad az eltávolításról.

Amúgy nálunk nem kell hozzá időpont.

2015. márc. 16. 22:11
 3/7 Neo8 válasza:
Fizetés nélkül? :D FIZETÉS NÉLKÜL?! :D :D MUHAHA Btw Pécsett anno egyszerre 3-at vettek le "ingyen".
2015. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én plasztikai sebészhez mentem 5-7000 ft\db volt az ára,nekem 5000,de mérettől függ.Ott a kiálló anyajegyeket se perc alatt lekapkodják,nem vágják ki,varrják össze,hanem leégetik,hámlasszák azokat.

A barátnőmmel mentem oda,neki 8-at szedtek le 15 perc alatt,nem fájt.

Körbe injekciózták az anyajegyeket és lehámlasztották,kicsit a seb folyt,olyan volt mint amikor lenyúzod magad,ezt otthon betadinnal kenegettem éx ragtapaszt hadznàltam,majd el kezdődött a sebesedés és a seb is levált és begyógyult.

2015. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a napokban szedtek le 2-t. Úgy tudom egyszerre kettőt szednek le. Még nyár előtt egyet le akarok. Aztán majd ősszel még 2-t és meg leszek elégedve a testemmel! :)
2015. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha plasztikai sebészhez mész ott sem drága annyira a leszedetés ott akár 5-7 dt-ot a beteg kívánságának megfelelő mennyiséget is leszednek egyszerre.
2015. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem Szfváron szedtek le 3-at egyszerre ingyen, de csak akkor szedik le pénz nélkül, havan beutalód, amit bőrgyógyásztól kell szerezni. :/
2015. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!