Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem lesz semmi bajom? (bővebbe...

Nem lesz semmi bajom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos múltkor az egyik osztálytársammal egy kicsit összeszólalkoztunk, nagyon sokat piszkált én meg reccs neki egyet. A pajtival kibékültünk neki semmi baja, csak nekem van. Rosszul találtam el őt és a kis ujjamat ütöttem be. Ez nagyon bedagadt, meg fályt is de már most nem fáj de még mindig be van dagadva. az összes ujjamat tudom mozgatni (a kis ujjamat is bár akkor kicsit fáj) és a szüleim ecettel borogatját, hogy ettől majd lelappad. Mikor múlik el és lesz-e valami bajom?
2010. febr. 6. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem az eltörött. vagy megrepedt. nekemis borogattak ecettel a bokámat, annakis volt vmi baja, demár nemtom mi. nekem olyan 1-1,5 hét volt, míg rendbejött.
2010. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sajna bizony eltörött a kisujjam, és már gipszben van.... mind1 ebcsont beforr :)
2010. febr. 9. 13:29
 3/3 A kérdező kommentje:
ahh... már jól van az ujjam, csak egy kis púp van a kis ujjamnál ahogy összefort :)
2010. márc. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!