Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan Vitiligos kisgyermek...

Van olyan Vitiligos kisgyermek akinek sikerült emelt családit illetve hosszabított GYEST- igényelni a vitiligora?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4,5 éves, vitiligot diagnosztizáltak nála+ valószínűleg laktóz érzékeny is. Az orvos szerint ez tipikusan társulhat a "betegséghez". Ez ugye sajnos egy a tudomány mai állása szerint gyógyíthatatlan betegség. na most az Államkincstárban kaptam egy papírt amit a bőrgyógyász kéne, hogy kitöltsön de nem hajlandó. Hogy miért? Nem is értem, mondjuk elég flegma, nemtörődöm volt.

Viszont e nélkül nem tudom megigényelni, pedig azt mondták kaphatnánk. Ha valaki volt hasonló cipőben, vagy tud egy jó gyermek bőrgyógyászt aki segíteni, kérem írjon. Viszont sajnos magán orvos nem jó. Pedig az kitöltötte volna de csak szakrendelő igazolhat, mivel állami segély. aki tud írjon!


2014. aug. 30. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!