Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy nőhetne gyorsabban a hajam?

Hogy nőhetne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony hajam van és mell fölé ér.Szeretnék hosszú hajakat , milyen módszereket ajánlotok?

2014. máj. 25. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt fodrásztól kellene megkérdezned (lehetőleg ténylegesen hozzáértőtől).

Ugyanis nem is mindenki haja tud nagyon hosszúra megnőni, pl., ha vékony a hajad, simán lehet, hogy sajnos eltörik, nem nő meg rendesen. Nekem legalábbis ez volt. Hátközépig ért, de lejjebb sehogy nem, mert töredezett, és egyszerűen letört belőle akár 8-10 cm is csak úgy...


Most levágattam egész rövidre (tarkóig érő), és sokkal egészségesebb, jobban is nő. A fodrászom szerint, ha most kezdeném növeszteni, jobban menne és egészségesebb lenne.

2014. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legfontosabb az egészséges táplálkozás! Nekem is volt egy időszak, amikor muszáj volt, hogy gyorsan nőjön a hajam. Ricinus olajat használtam, be kell kenni vele a hajtövet és befóliázni, valamint sapkát húzni rá és 1-2 órán keresztül fent hagyni, aztán irány hajat mosni. :) kb 1.5szer gyorsabban nőtt, de ez alkat függő... viszont a táplálkozásra ismétlem, oda kell figyelni, különben csak erőtlen szálak nőnek!
2014. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!