Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki Vadaskert vélemény...

Valaki Vadaskert vélemény élmények? Fontos.

Figyelt kérdés

most mennék oda és nem tudom h mit vigyek vagy hogy mire számítsak ott.

16/L


2014. jan. 31. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sziaa! :) Én 2X feküdtem bent anorexia miatt. Szerintem nagyon jó hely és mindenki nagyon rendes, volt olyan 17éves lány aki sírva jött el mert annyira szeretett ott lenni. Bár az evészavarosoknak inkább pokol mert nekik napi 5X kell enni, és rengeteg szabályozás van.. De a többieknek olyan mint egy nyári tábor.

WC papírt mindenképp vigyél, telefont elveszik és csak napi 1X kaphatod meg és csak fél órára. Borotvát, ollót és egyéb dolgokat szintén elveszik, és néha átnézik a cuccaidat is. Amúgy mindent vihetsz, nem kell pizsamában lenni meg semmi :D Sőt van egy aranyos udvaruk is :)

2014. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én meg bulimiával mennék be..de miért veszik el a telót...:(
2014. febr. 1. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj és nem kávézhatsz.

Azért veszik el a telót mert nem akarják hogy állandóan anyukád hívd, vagy netezz vagy ilyesmi..

2014. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem..meg azért is kerülnék be de főként a bulimia miatt de az állandó falcolásaim miatt
2014. febr. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!