Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki Vadaskert vélemények?...

Valaki Vadaskert vélemények? Lent.

Figyelt kérdés
Bulimiával és suicid állapottal mennék be tapasztalatok és hogy hogyan zajlik..nem tudommire számítsak
2014. jan. 30. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegnap is feltett egy lányka pont egy ilyen kérdést. Leírom amit neki is.

Én anorexiával feküdtem bent 2X és hát 5X kellett ennünk, és pl ha nagyon sovány vagy akkor bekerülsz egy lépcsős rendszerbe és ha nem eszel akkor egyre feljebb kerülsz a rendszerben. És van időlimit, meg néznek miközben eszel, néha beszólogatnak, hogy egyél nagyobb falatokat, vagy ne kend le a vajat a széléről és ne tedd keresztbe a lábad.. Aztán van hogy kiírnak pihenőre ilyenkor nem mozoghatsz.. Nekem bejöttek a szobába megnézni hogy edzek e.. És ha nagyon nem eszel akkor megtiltják a látogatókat, még a szülőket is és csak levélben kommunikálhatsz velük. Meg nem jöhetsz ki a szobádból.


De ez mind csak Érted van. És amúgy tök jó hely, olyan mint egy nyári tábor. :) Minden nap van csoportfoglalkozás, és ott rendszerint sír valaki mindig, meg elvisznek vizsgálni, és sokat esztek. :D

2014. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!