Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baross Klinikáról vélemények?...

Baross Klinikáról vélemények? Konkrétabban epeműtétről tapasztalat?

Figyelt kérdés

#epeműtét #epekő #Baross Klinika
2014. jan. 10. 10:32
 1/3 Trendyke válasza:
Szia! a klinikáról nem tudok sajnos nyilatkozni de nekem 2012.augusztusában volt epeműtétem! Volt 3db 15mmes kövem amit a Békéscsabai Kórházban távolítottak el az epehólyaggal együtt! Nekem úgy volt első nap bementem ebédet kaptam aztán már vacsorát nem, majd éjféltől már folyadékot sem! Este fele vagy is kora este fele kaptam keserűsót amitől hasmenésem volt ugyan is kihajtottak belőlem mindent másnapra! Reggel meg kellett fürdeni feltőtleítős vízzel!Majd reggel 7kor kaptam már az infúziókat mert én voltam az első akit műtöttek előtt vittek be és a műtőbe láttam, hogy 8kor kezdek el altatni (erre még emlékeztem), majd pillatatokon belül az kezembe ahol volt a branör oda kaptam vénásan az altatót és éreztem, hogy kezdek álmosodni! 45perc alatt végeztek velem! Laparoscopyás műtétem volt! Hoztak ki a műtőből fent voltam néhány dologra emlékeztem. Aludnom kellett volna utána vagy legalább is pihennem de nekem nem ment mert én fel voltam pörögve...akkor éreztem, hogy feszül a hasam ugyan is olyankor felfújják az embert levegővel ami kicsit kellemetlen! Oldalt pedig egy cső lóg ki belőled! Megkapod a köveid aztán csak fekszel estig a hátadon. Este kivisznek mosdatni meg pisilni. Akkor már ki kell menni. Másnap meg fel keltenek, hogy SÉTA!!!! A hátad kifog készülni mert csak azon tudsz majd egy darabig feküdni. Műtét után 2 nappal kiengednek! Ennyi! Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok itt vagy üzenetben! :)
2014. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

Remélem azóta már nincs panaszod! :)

2014. jan. 12. 23:36
 3/3 Trendyke válasza:
Hát ha betartod fél évig a diétát nem lesz! :) én csak 2 hónapig tartottam és van néha ha olyat eszek! :/
2014. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!