Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jó pszichiátert keresek....

Jó pszichiátert keresek. Saját tapasztalat alapján van olyan, akit jó szívvel ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az Apám alkoholista, nagyon sok éven át küzdöttünk érte, idegileg teljesen kikészültem. Most eljutott arra a szintre, hogy búcsúlevelet hagyott, hogy megöli magát. Rendőröknek sikerült megtalálni, kórházban van. Én viszont már nehezen tudom feldolgozni ezt a helyzetet, a hiába való küzdelmet, ezért szeretnék segítséget kérni szakembertől. Tud valaki ajánlani lelkiismeretes pszichiátert? Nem baj, ha magán, nem baj, ha sokba kerül, csak tényleg jó legyen, és akarjon is segíteni.

Két kicsi gyermekem van, akik miatt szeretnék újra mosolygós, és kiegyensúlyozott lenni, mert Ők ilyen anyukát érdemelnek, a Férjem pedig ilyen feleséget.

Budapest, vagy környékén keresgélek.


Köszönöm, hogy elolvastátok!


2013. okt. 16. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!