Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Komolyan ilyen az egészségügy?...

Komolyan ilyen az egészségügy? Hogy a beteg könyörög a fájdalomcsillapitoért és az orvost nem érfekli?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam végbéltükrözésen, ahol a doki aszisztense mondta hogy bármikor fáj szoljak, és egyböl adnak érzéstelenitöt. Elkezdték csinálni, hogy őszinte legyek mindenre felvoltam készülve de erre a fájdalomra nem. Ha jol emlékszem 4x kérleltem őket hogy adjanak vawlamit mert szörnyen fáj, mindig azt a választ kaptam hogy : végzünk mindjárt, ügyes lány, kibirja stb. EZ MI?!! Az egész helyzet így is szörnyü volt, de az hogy ennyire kivoltam nekik szolgáltatva csak rontott a helyzeten. Egyébként nagy a fájdalomküszöböm, tetkom is és pc-m is van. Egyik sem fájt.. Soha nem fogom elfelejteni ezt a fájdalmat. Ennyire számit h lehet ha adtam vna nekik pénzt egyböl adtak vna bóditot?
2013. nov. 20. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
érdekli*
2013. nov. 20. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Kaptam egy beutalót szájsebészetre, mert fájt a bölcsességfogam. Az orvos nem húzta ki, közölte hogy neki a TB nem támogatja a foghúzást, így nem lát el, de ha akarom ad másnapra időpontot és kiszedi... 20 000 Ft az ára!


Ilyen a magyar egészségügy. Fizetsz akkor a s*ggedet is kinyalják, ha nem akkor csak rossz mészárosokhoz kerülsz akik felől meg is d*g*lhet az ember.

2013. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy műtétem. Úgy volt elvileg, hogy reggel 9-ig fel sem ébredek. Kb. éjfélkor műtöttek, és én már éjszaka fél 2-kor-2-kor fent voltam. Nem adtak nekem sem érzéstelenítőt, de szerencsére 2 óra fájdalmas szenvedés után álomba merültem. Igen, ez az egészségügy.
2013. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről nem a dolgozók tehetnek, hanem az állam. Ugyanis nem kapnak kellő mennyiségű gyógyszert és sajnos sokszor csak extrém esetben adnak bármilyen gyszert.
2013. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikítozni kell, meg üvölteni, szitkozódni, akkor talán kapsz, addig spórolnak vele.
2013. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!