Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért szoktak elküldeni...

Miért szoktak elküldeni vérvételre (pl. vashiány)? És mit tudok csinálni hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Legutóbb vérvételen majdnem elájultam utána. Nem figyeltem oda, már csak azért se hogy megelőzzem a hányingert, de éreztem ahogy vette le a vért, és után még órákig hányingerem volt, remegtek a lábaim és szédültem. Normális ez?

2013. nov. 18. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Nem egy olyan embert ismerek, aki rosszul viseli a vérvételt, sőt el is ájult.

Esetleg annyit megpróbálhatsz, hogy előtte való nap bőségesen eszel és iszol, hogy legalább a vércukrod ne essen le. A vérvétel nagyon is indokolt vashiány esetén, mert komoly betegség is okozhatja.

2013. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a rosszullét pszichés, mert kevés vért vesznek le, és sok embernek szoktak ilyen problémái lenni, van aki el se mer menni vérvételre
2014. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vérvétel az egy rutin az orvosoknál, sokminden miatt leveszik


régebben nagyon féltem, hogy fognak vért venni tőlem, azóta meg beteg is voltam naponta többször vettek vért sokszor és hónapokon át minden nap, már nem is tudnak sokszor honnan venni

2014. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!