Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy mbt cipő?...

Mennyibe kerül egy mbt cipő? Megéri az árát? Tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Drágák, de azt mondják nagyon megéri!30- felfelé vannak!
2009. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 50.000 volt 3 éve. Én annyira nem tudom dícsérni, mint a legtöbben teszik, de az én lábfejem nagyon tönkrement az évek múltával, és soha nem is volt jó "felépítésű". Lúdtalp, lábközépcsontok fájdalma gyötör. Mindenesetre tudok menni benne. Viszont van egy olyan érzésem, hogy még rontott is a lábamon. Eleinte rengeteget jártam benne esténként, hogy a tornáztatás javítson a lábamon. Azt hiszem nekem inkább már csak a lábam kímélése jöhet szóba.
2009. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ismerősöm is 50ezerért vette. nem volt különösebb baja, csak úgy vette. de menni alig tudott benne, és állítólag "eltörte" a cipő talpát. legalábbis ezt mondták neki az MBTsek, hogy ezért nem tud benne menni.

úgyhogy neki sem vált be.

2009. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt mondtam, hogy tudok menni benne. Hát ez így nem igaz. Úgy megyek benne, hogy senki el nem hiszi, hogy nekem fáj a lábam. Mégis az az érzésem, hogy nem tesz jót a lábamnak. Persze, lehet hogy az évek...:(

A minősége tökéletes, a talpa sem vásott meg. Az enyém szandál.

2009. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A cipő 48-51ezer Ft között van, és tényleg nem olcsó, de saját tapasztalatom szerint megéri, hisz azóta szinte abban járok és az állapota sem romlott. Nekem nagyon bevált, mivel a cipőmet nem tudtam már bekötni, mert a lábamat nem tudtam addig felemelni, ami ellenben most már nem okoz problémát! Egy ínszalag-szakadásos fájdalmamat is nagy mértékben javította. Nekem a használatával sincs gondom, hisz 3-4 nap után kerékpározni is tudtam benne.Akinek egyensúlyproblémája van lehet, hogy először furcsának érzi, de minden gond nélkül meg lehet szokni és több orvosi kezelést megspórolhatunk rajta!/Mint mindennél, itt is az akarattal is kell számolni! Természetesen a súlyos esetekben az orvost nem szabad kifelejteni, mert nem csodatevő a cipő!/ Tehát szerintem megéri az árát!
2009. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LillaMBT válasza:

Tavaly részleges ínszalagszakadásom lett, félidős terhesen. Nagyon fájt a lábam, pedig sokat pihentettem. Férjemnek már korábban is volt MBT-je, hát én is vettem egyet. Teljesen megszűnt a fájdalom. Másik jó hatása: a szüléskor eltörték a farkcsontomat, ami miatt pár perc háton fekvés vagy egyhelyben való ülés már fájdalmas volt. Szűk egy éve hordok MBT-t, és két hete azt vettem észre, hogy hú, de fáj a farkcsontom. (Most tudatosult bennem, hogy nem is fájt nagyon régóta.) Most viszont szülinapi buli miatt 6 órán át lótottam-futottam NEM MBT-ben, és úgy megfájdult a farcsontom, hogy csillagokat láttam este pár perc fekvés után.

Megjegyezném, hogy én Kínából hozatott MBT-ben járok, annak a hatása ez!!! Ha érdekel téged is akciós MBT, nézz szét itt: [link]

2010. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rázsó Éva válasza:

3 éve hordok szinte állandóan (eredeti) MBT cipőt. Előzőleg annyira fájt a lábam, hogy szinte féltem attól, hogy járnom kell. Új cipőket vettem remélve, hogy megszünnek a fájdalmaim, de hiába.

Egy téli cipőt és két szandált vettem, ez utóbbiból egyiket otthoni papucsként hordom.

Megszünt a sarokfájdalmam, a lábszáram és a derekam sem fáj.

Nemrég elbiztam magam és elegáns cipőt vettem fel, azonnal romlott a helyzet, bizonyitva, hogy a cipőnek köszönhetem fájdalommentes járásomat.

Csak ajánlani tudom mindenkinek, de igen fontos, hogy csak megbizható forrásból vásároljunk.

Éva

2012. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!