Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri ez az Adidas cipő a...

Megéri ez az Adidas cipő a Deichmannból?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik, de túl olcsónak találom. Mármint azért, mert ez egy Adidas..


2011. júl. 2. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek fél évet bírt a deichmannos Nikeja. A fél év letelte előtt pár nappal visszavittük mert megtört az eleje ahol hajlik. Azt mondták, hogy válasszon helyette mást.... és vett mást helyette.

De én is vitte vissza cipőt ami hibás lett és azonnal levásárolhattam...

Ha ezt veszed akkor érdemes ott vásárolni, nagyon korrektül kezelik a cserét meg a garanciát.

2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagyis ezzel azt akartam mondani hogy ha nem olyan jó minőségű fajta akkor simán visszaviszed....

De ez gyerekcipő, és azok azért olcsóbbak mint a felnőttcipők.

Szerintem nem túl olcsó.... deichmannban adidas, nike felnőttcipők vannak már 10 ezerért, ha ezt vesszük reális a 6000 egy gyerekcipőre (amit a gyerek 1 szezon alatt ki is nő)

2011. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.:-)

Igen, ezt tudom. Van már Deichmannos cipőm, de ebben nem vagyok biztos, hogy Adidas, ilyen olcsón.:-D És nah, kicsit meglepődtem.:D

2011. júl. 2. 20:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy már nem vagyok gyerek.:-D

De ez megtetszett nagyon, és pont van az én méretemben.:-D

2011. júl. 2. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:

én nm tom h peches vagyok e vagy mi,de nkm ahány deichmannos cipőm volt,mindegyik vagy tök hamar szétment,vagy végig amíg hordtam folyamatosan véresre törte a lábamat.

és hozzáteszem,az utcán mentem benne,tehát nm tehetek róla.inkább veszek kínaiba. azóta.

2011. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!