Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáradtsággal fordultam a...

Fáradtsággal fordultam a háziorvosomhoz. Nem tett semmit. Mit tegyek én?

Figyelt kérdés
Súlyos fáradtsággal,és időnként alvajárással fordultam orvosomhoz,aki elkezdett valami gyökércsakráról hablatyolni. nem akar kivizsgálást kezdeményezni,kifejezett kérésemre sem. Mit tehetek,és mi ennek a betegségnek a gyógymódja esetleg házilag?
2009. nov. 16. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz!
2009. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy háziorvos a fáradtságodat nemfogja megoldani. tudod hény ember küzd fáradtsággal? kb minden 2. ember.

kezdj el aludni normálisan, vagy esetleg változtatni az alvási szokásaidon, esetleg kiűzni a stresszt kicsit az életedből, ha van.

2009. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16 éves lány vagyok egyébként.mivel már nem otthon lakom és anyámmal nem beszélek,kicsit nehéz lesz orvost váltani. a suliorvos mondta,hogy kérjek vérvételre beutalót,hátha vérszegénység,de nem akart.végül felfázással elküldött.

kb 8 órát megalszom éjszaka,pluszminusz 2. hétvégén kb 10et. a főbb gond nemis a fáradtság,hanem az alvajárás.miko itt az ideje hogy suliba menjek,párom keltene fel,de vagy üvöltözök vele fél órát,vagy mint mulkor elkezdek csapkodni,és persze minderre nem emlékszem. olyan is volt hogy egy óra hosszat beszélgettem vele,és alra kel6tem hogy dühös,kérdem miért kell igy ébreszteni,azt mondta mondenféle hülyeségeket beszéltem és mikor porszivózni akart, azt mondta meg ne próbálja,persze kicsit rondábban. de nemis emlékszem rá!!! kezd nagyon idegesitő lenni,és sajnálom szegény páromat,hogy ezt neki kell megélnie. és az orvos se tesz semmit...

2009. nov. 16. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Néhány dolog, amiről kérdezz meg egy másik orvost:


Nem alacsony a vérnyomásod?

Nem vagy vérszegény?

Nincs magnézium- vagy vitaminhiányod?

Nincs kezdődő náthád, vagy influenzád?

Rendben vannak a fogaid?


Ne felejts el alvásvizsgálatot kérni. Még akkor sem, ha úgy érzed, hogy jól alszol!

2009. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz a kórházba is vizsgálatra, nem kell külön beutaló.
2009. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amiket leírtál tüneteket ezekre gyógyszer nincsen.

ez max pszihés lehet nálad, talán mert 16 évesen már a pároddal laksz, és sok lehet a probléma.

2009. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!